Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierścionek zaręczynowy z perłą?
#21
To może ktoś poleci mi jubilera z Wrocławia lub Opola, ewentualnie śląsk?
Odpowiedz
#22
polecam jubilera z Wrocławia lub Opola, ewentualnie śląsk
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#23
Świetnie, dziękuję za niezwykle merytoryczny post. Rzeczywiście nie ma jubilerów, których można polecić, nie ma lepszych i gorszych? Po prostu idzie się do pierwszego lepszego jubilera i tyle?
Nie wydaje mi się, żebym zadał wielce niestosowne pytanie.

Jeśli ktoś nie chce pisać na forum, proszę priv.

Pozdrawiam,
Odpowiedz
#24
Chcesz ciekawych pomysłów ? Ależ proszę bardzo - pierścionek z perłą a nawet dwoma perłami Puść oczko !!!
https://www.flickr.com/photos/128418127@...956928421/
Odpowiedz
#25
Aniołek
Odpowiedz
#26
Skoro już pewnym jest co do metalu ( białe złoto) to upewnij się że będzie to złoto palladowe ( czyli metalem "wybielającym" bedzie szlachetny pallad), a nie z domieszką niklu i cynku co znacznie zuboży szlachetność metalu, a czasem także może uczulać osoby na to podatne, co do kamienia to spróbuj może z jakimś opalem ognistym, w jakiejś ciekawe oprawie, nie musi być wielki , byle tylko jego opalizacja wprawiła twoją białowłosą w zachwyt...
Odpowiedz
#27
Pamiętam pierścionek z perłą, który należał do mojej babci był wyjątkowo piękny! Myślę, że pierścionek z perłą jako pierścionek zaręczynowi jest jak najbardziej okej.
Odpowiedz
#28
(05-18-2015, 10:34 AM)janczo napisał(a): Świetnie, dziękuję za niezwykle merytoryczny post. Rzeczywiście nie ma jubilerów, których można polecić, nie ma lepszych i gorszych? Po prostu idzie się do pierwszego lepszego jubilera i tyle?
Nie wydaje mi się, żebym zadał wielce niestosowne pytanie.

Jeśli ktoś nie chce pisać na forum, proszę priv.

Pozdrawiam,

Dzień Dobry.
Czy to Twoja Panna wybrała perłę ?. Może dowiedz się dlaczego (ma jakieś szczególne powody ?). Jeżeli mówimy o pierścionku zaręczynowym - czyli symbol Miłości - to raczej diament (brylant). Choć przy Twoim budżecie to ciężka sprawa. Ale może jakiś błękitny kamień - topaz błękitny (?).
Co do perły - wszystko co powiedział Kriss, to bardzo fachowa odpowiedź - gość wie co mówi.
Powodzonka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości