Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierścionek zaręczynowy z perłą?
#11
(04-08-2015, 01:19 PM)janczo napisał(a): Też ładny:
http://www.21diamonds.co.uk/Online/Pearl...ingText=KM

No to znalazłeś realną cenę , moim zdaniem za 700zł to niestety szału nie będzie choć to dużo kasy ??? .
Odpowiedz
#12
Rzeczywiście pozostali tez twierdzą, że nic sensownego z perłą w tej cenie nie znajdę?
Co innego możecie polecić za taką cenę? Chcę podarować coś niesztampowego, ale też eleganckiego, nie ekstrawaganckiego. Wydawało mi się, że perła może być tym czymś "innym"
Odpowiedz
#13
Proszę o odpowiedź i rady, zależy mi na opinii fachowców. Oczywiście mogę iść do pierwszego lepszego jubilera i ten wyda opinie. Ale ważne są różne punkty widzenia Uśmiech Podbijam poprzedni post
Odpowiedz
#14
za 700 zł kupisz max 2-2,5 g pierścionek ze złota z jakimś malutkim kamieniem, masowa produkcja, odlew, ale spróbuj poszukać coś niekoniecznie ze złota , np. p. Jacek ( www.byczewski.com) robi piękne pierścionki ze stali, dla mnie kwintesencja elegancji. naturalnie wcześniej musisz sobie odpowiedzieć komu pierścionek ma się podobać - Tobie? dziewczynie? jej koleżankom? czy nam z tego forum? pamiętaj że im więcej będziesz się dowiadywał i kombinował tym trudniejszy będzie wybór
ps
jak Cię kocha spodoba jej się wszystko
Odpowiedz
#15
Jak pisałem wcześniej, może być i 1000zł. Złoto mimo wszystko chciałbym zachować. Białe złoto.
Co jeszcze można wykorzystać oprócz kamieni i perły, którą odradziliście?
Szkoda perły, bo jest naprawdę ładna, ale skoro twierdzicie, że od strony trwałości i właściwości już nie jest tak ok, to trzeba szukać dalej Uśmiech
Oczywiście, że wszystko jej się spodoba, ale czułaby się lepiej, gdyby mogła się przed koleżankami pochwalić. Stal jednak odpada.
Odpowiedz
#16
I jak, nie ma żadnych innych propozycji? Ile musiałbym dać, żeby pierścionek z perłą był naprawdę porządny i trwały? Ma już dosyć przeglądania tych apartów i kruków, wszędzie to samo. Zaproponujcie coś fajnego w białym złocie Uśmiech
Odpowiedz
#17
Pójdź do złotnika i zamów!
Odpowiedz
#18
(05-08-2015, 01:27 PM)silverpaul napisał(a): Pójdź do złotnika i zamów!

Po to zapisałem się na forum, żeby się dowiedzieć, że mam iść do pierwszego lepszego złotnika i zamówić Uśmiech? Myślałem, że tutaj będzie burza mózgów, milion pomysłów. A na razie tylko się odradza Puść oczko Nie znam się na cenach itd., dlatego nie chcę, żeby przypadkowy złotnik wyczuł laika i mnie wydoił Język
Odpowiedz
#19
Litości! Po co w takim razie są złotnicy? Myslisz, że jak tu się dowiesz to przestaniesz być laikiem? Oczekujesz, że dostaniesz tu gotowy pomysł, nawet jeśli to ktoś będzie musiał go zrobić. Idź do złotnika i zamów!
Odpowiedz
#20
No ale tu pewnie będzie taniej, bo zdaje się, że szukamy dobrego jubilera-desperata Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości