Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam jubilera z warszawy do przetopienia zlota
#11
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#12
Sorka w takim razie, ja jestem z tych warszawskich
Odpowiedz
#13
krytyka konstruktywna:

Panowie wiem że czasem aż się ciśnie żeby się po naśmiewać (i ze względów na brak oglądy piszących, lub przez brak pomyślunku w zadawanych pytaniach) Ale: zdarza się ze ktoś z ciekawości przed zadaniem pytania czyta wszystkie tematy(żeby nie dublować pytań) i odnosi negatywne wrażenie całego forum....

admin w innym wątku(o dochodach z reklamy Puść oczko ) zastanawia się co się stało z forum STFZ - moim przypuszczeniem, stało się to że, zamknęli się we własnym gronie... pisałem u nich, może również za mało mądrze i poczułem ze nikt nie chce tam rozmawiać z kimś "obcym", elitaryzują... może maja racja ale niech się kisza sami ze sobą, a ja tam więcej zaglądał nie będę.
To samo widzę tutaj, mi nie przeszkadza typ niektórych wypowiedzi bo już parę tekstów przeczytałem i rozpoznaje konkretne style pisarskie dla konkretnych użytkowników, ale panowie: Grzecznie kulturalnie trzeba czasem zamknąć gębę i pokiwać głowa z politowaniem(ciekawe czy będzie gownoburza? Uśmiech

no chyba ze chodzi tylko i wyłącznie o nabijanie sobie postów?

żeby nie było offtopu:

adam78 - Nie piszesz nawet co to konkretnie jest i ile togo jest, a może powiesz jaka cena by cie satysfakcjonowała?
Moja odpowiedz do twojego zapytania brzmiała by:

Chce Pan uczestniczyć w wykonaniu? ciesze się i zapraszam, ze względów zawodowych będzie to opłata w wysokości 100pln za godzinę uczestnictwa + cena wykonania ustalony na podstawie konkretnego zlecenia, z ewentualnych dodatkowych kosztów może dojść opłata za dostarczenie źle przygotowanej formy. Proszę o zapoznanie się z oferta i do usłyszenia.

ps.
Każda branża opiera się na zasadach popytu/podaży (jak chcesz to nie sprzedawaj i ciesz się 100% twojego kapitału, jak masz przymus to to sprzedaj za tyle za ile kupią albo kup od samego siebie Puść oczko możesz też zacząć jeździć po Wulkach i innych Koziodziurach może znajdziesz lepsza cenę) - jubiler kupujący od ciebie złom(a co nas to ze to po babci.. nie po mojej, sentymentu do przedmiotu nie mam) po zaniżonej cenie musi sobie wliczyć do tego podatki, amortyzacje, koszty utrzymania działalności, czynsze itp itd...
Odpowiedz
#14
coz, wystukam sobie te zloto sam mloteczkiem Język

aa i zrobie wam reklame na forach kobiecych ze placicie 30 % wartosci wyrobu w skupie i to " z łaską" * , ludzie nie są tego faktu w ogóle świadomi kupujac wasze wyroby w sklepie Puść oczko
Odpowiedz
#15
Czemu się tak rzucasz?! Ktoś Ci pistolet przystawia i zmusza do sprzedaży?! Pochodź, poszukaj! Zawsze masz wybór sprzedać albo nie! KAŻDY PRZEDMIOT JEST WART TYLE ILE KTOŚ ZA NIEGO ZAPŁACI!
Odpowiedz
#16
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#17
(05-09-2015, 12:54 PM)adam78 napisał(a): coz, wystukam sobie te zloto sam mloteczkiem   Język

aa  i zrobie wam reklame na forach kobiecych  ze placicie 30 % wartosci wyrobu w skupie i to " z łaską"   *  , ludzie nie są tego faktu w ogóle świadomi kupujac wasze wyroby w sklepie Puść oczko
Reklamę na forach kobiecych. Love
Jezu, jak kobiety sie dowiedzą, to przestana kupować biżuterię, tylko kupią palniki i zaczną same robić biżuterię Biggrin

Sorry, ale to chyba tylko ty nie jesteś świadomy, że złotnik prowadzi warsztat dla zysku, nie dla idei.
I że nikt nie pracuje za darmo.
Żal ci d...ściska, że złotnik mógłby zarobic, zamiast charytatywnie popracować ku chwale twojego szczęścia.
Odpowiedz
#18
Jezu, jak kobiety sie dowiedzą, to przestana kupować biżuterię, tylko kupią palniki i zaczną same robić biżuterię Biggrin

Niezłe Olax! Uśmiech
Odpowiedz
#19
Odpowiedz
#20
Śledzę ten wątek od początku i nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi adamowi78. Zadał konkretne pytania i dostał konkretne odpowiedzi. Teraz się rzuca całkiem niepotrzebnie i zawraca ludziom głowę. Chłopie, jak chcesz sprzedać to sprzedaj, jęk chcesz sam przetopić to na YouTube masz pokazane jak to się robi. Zainwestuj w sprzęt, spieprz parę rzeczy po drodzę, stracisz kupę czasu, poniesiesz niepotrzebne koszty i na koniec dojdziesz do życiowego wniosku : "NAJTAŃSI SĄ FACHOWCY"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości