Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitwa o Anglie, czyli jak przegralem z Erddillem a robilem z zazdrosci
#11
(05-28-2015, 03:37 PM)olax napisał(a):
(05-28-2015, 03:35 PM)kfadrat napisał(a): ... to zrobie kilka kanapek do wnetrza...

? Kanapek? O_o

no takich skladakow z blachy, zeby to wlozyc do srodka. Taki torcik, kanapka, przekladaniec

(05-28-2015, 03:37 PM)kriss napisał(a): tak dużą powierzchnię ciężko ładnie wypolerować. Ja bym zrobił mat tym scotchem o którym pisze Erddill. Owinąć kawałek styropianu i delikatnie przeciągnąć. Wyjdzie ładny równy mat.

nie mam wlokniny, jutro sprobuje szczotka stalowa, moze troche ukryje te brzydoty
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#12
(05-28-2015, 03:39 PM)kfadrat napisał(a): nie mam wlokniny, jutro sprobuje szczotka stalowa, moze troche ukryje te brzydoty

Nie bądź skromny, do brzydoty to jej daaaleko.
Możesz też papierem zmatowić, jak się zdecydujesz na mat.
Teraz dopiero zajarzyłam, że ta puszka jest dosyć mała. Ja bym zeszlifowała na tarczy po prostu.

Ale jak dla mnie możesz to zostawić wypolerowane.
Tylko muszę zobaczyć tę kanapkę, bo wyobraźnia mi się skończyła.
Odpowiedz
#13
no zobacz, bierzesz kawalek blachy z mosiadzu, na spod lutujesz np miedz. Druga kanapka to np srebro i alpaka bez oksydy. Trzecia "kanapka" to np braz i mosiadz. Generalnie chodzi o dwa kawalki blachy zlutowane ze soba na plasko
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#14
(05-28-2015, 03:45 PM)kfadrat napisał(a): no zobacz, bierzesz kawalek blachy z mosiadzu, na spod lutujesz np miedz. Druga kanapka to np srebro i alpaka bez oksydy. Trzecia "kanapka" to np braz i mosiadz. Generalnie chodzi o dwa kawalki blachy zlutowane ze soba na plasko

No tyle to zrozumiałam.
Tylko nie wiem, jak to chcesz w środku umieścić.
Muszę to zobaczyc po prostu.
A szczotki nie używaj, większe wgłębienia się porobią. Im bardziej płaskie, tym ładniejsze.
Odpowiedz
#15
na scisk, to jest na tyle miekkie, ze na sile wcisne do srodka i bedzie sie trzymac
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#16
Dziekuje za dedykacje Puść oczko . Wyszlo bardziej niz przyzwoicie , ale nie o to chodzi . Masz teraz punkt odniesienia do dalszych eksperymentow , postaram sie podrzucic Ci jakis temat do kolejnego "napadu zazdrosci " .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości