Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giloszarka - grawerka
Wypasione Puść oczko
Odpowiedz
pikne :]
Odpowiedz
Zajefajne!!!
Odpowiedz
Rumieniec Rumieniec Rumieniec Rumieniec Rumieniec  będę się starał jeszcze więcej pracować
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
(02-01-2016, 12:18 PM)Leszek napisał(a): Rumieniec Rumieniec Rumieniec Rumieniec Rumieniec  będę się starał jeszcze więcej pracować

-Leszek ,to staje się już grożne,taka obietnica Biggrin,a postępy niesamowite,kiedy ruszysz ze straight line machine?
Odpowiedz
(02-01-2016, 02:05 PM)rubicon napisał(a):
(02-01-2016, 12:18 PM)Leszek napisał(a): Rumieniec Rumieniec Rumieniec Rumieniec Rumieniec  będę się starał jeszcze więcej pracować

-Leszek ,to staje się już grożne,taka obietnica Biggrin,a postępy niesamowite,kiedy ruszysz ze straight line machine?

Właśnie dzisiaj montuję nową obrotnicę Love Love
. Miałem to dziadostwo sprzedać ale zainteresowanie jest tak duże że postanowiłem dokończyć "dzieło".
Podejrzewam że koło 10-15 lutego będzie kroić Serce Serce Serce Serce

Dziękuję za zainteresowanie
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
sorki że tak długi termin ale mam problemy z emaliowaniem giloszowanych tarcz.

jak tylko uruchomię dam znać ale z tych co mam już mogę Ci Jerzy wysłać coś :-P)))))))- 
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Już teraz te powierzchnie wyglądają zajebiście.
Zazdrosne giloszarki,
Odpowiedz
(02-01-2016, 05:59 PM)szrapnel napisał(a): Już teraz te powierzchnie wyglądają zajebiście.
Zazdrosne giloszarki,

Dziękuję :-)

Nie ma co zazdrościć  Taką tokarkę ornamentową można zrobić samemu na bazie prawie każdej tokarki.
Jak widać wystarczy miesiąc i ok. 5000 zł. Faktem jest że jeszcze brakuje mi suportu by ciąć powierzchnie nie równe ale to nie jest zbytni problem ( tylko kaska ).
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
To jest teraz cel nr1 na luty. Połączenie emalii z giloszem.

Tarcza firmy Larent  Serce

[Obrazek: ralph_lauren_slim_classique_32mm_rg_blue...-false.jpg]  


Poszukuję wykonawcy liter ze srebra. Odlane lub cięte.

Pozdrawiam
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości