Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olax
#11
(06-18-2015, 07:07 PM)helmet napisał(a): Podobnie jak u Krissa, moim faworytem też jest druciak Uśmiech Klamry też fajne, takie z mojej technologicznej bajki. Reszta to jakieś takie normalne...ale wykonanie super Uśmiech

Bo ja robię normalne rzeczy.
Czasem tylko coś mi świśnieZąbki
Odpowiedz
#12
przegląd kilku lat pracy w kilku zdjęciach?
Olax coś chyba ukrywasz pokaż więcej...
Odpowiedz
#13
(06-18-2015, 07:39 PM)KrZyS napisał(a): przegląd kilku lat pracy w kilku zdjęciach?
Olax coś chyba ukrywasz pokaż więcej...

O jezu, zaraz drugie forum założęZąbki

Przyjemności trzeba dawkowaćZąbki
Odpowiedz
#14
Bardzo fajne , podoba mnie się 1 i 3 obrączka . Pierwsza jest frezowana czy może jakaś stempukowa składanka z mikro sim do śledzenia małżonka ? Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Biggrin
Odpowiedz
#15
(06-18-2015, 09:47 PM)kolorowy napisał(a): Bardzo fajne , podoba mnie się 1 i 3 obrączka . Pierwsza jest frezowana czy może jakaś stempukowa składanka z mikro sim do śledzenia małżonka ? Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Niezdecydowany Biggrin

Nie mam niestety wyrafinowanych narzędzi typu frezarka. Ona jest faktycznie złożona.
Mikro sim jest oczywiście obowiązkowo w obrączce małżonkaZąbki Nadzór musi byćZąbki

Nie no, żartuję Rumieniec
Odpowiedz
#16
Czyżbyś bała się, że mąż podsłuchuje ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
#17
(06-18-2015, 10:22 PM)kriss napisał(a): Czyżbyś bała się, że mąż podsłuchuje ZąbkiZąbkiZąbki

O matko, ale wpadłam ??? ??? ???

ZąbkiZąbkiZąbki Aniołek Aniołek Aniołek
Odpowiedz
#18
Ola Twoje skrzypki to już nie tylko biżuteria.. O_o


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#19
(06-28-2015, 09:17 PM)KrZyS napisał(a): Ola Twoje skrzypki to już nie tylko biżuteria.. O_o

Kurczę!
A jednak zaczęli  nas podrabiaćDZąbkiZąbkiZąbkiBiggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#20
A mnie się wszystko podoba a najbardziej druciaczek i śrubki w bransolecie. Szacun Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości