Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olax
#41
Wow, teraz patrze ten wisior z mapą/globem siwetny jest. graty z pomysl i wykonanie!
Odpowiedz
#42
Olax,bardzo ładny wisior i pomysł świetny ,czy to jest krzemień z konkursu,jeżeli tak to jeszcze mi milej Biggrin się to ogląda,bo to po części trochę mojej pracy,a krzemień pasiasty to piękny kamień i jeden, którym możemy się pochwalić,że występuje tylko ,w jednym miejscu na Świecie w górach Świętokrzyskich.
Odpowiedz
#43
Dzięki wszystkimUśmiech
Tak, to kamień z konkursu.
Rubicon - rozumiem, że jesteś współtwórcą?Ząbki
Odpowiedz
#44
(07-13-2015, 08:16 PM)olax napisał(a): Dzięki wszystkimUśmiech
Tak, to kamień z konkursu.
Rubicon - rozumiem, że jesteś współtwórcą?Ząbki

Tak,olax szlifuje kamienie i wsparlem konkurs kilkoma krzemieniami  pasiastymiZąbki
Odpowiedz
#45
Dawno nic nie pokazywałam.

A coś tam zrobiłamUśmiech





Czachę mi mąż rzeźbiłUśmiech


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#46
Chatka genialna, czacha zreszta tez - tylko słabo widoczna. Moze jest jakis patent co by ją jakoś pocieniować/poczernić?
Odpowiedz
#47
(10-16-2015, 09:55 PM)mnap89 napisał(a): Chatka genialna, czacha zreszta tez - tylko słabo widoczna. Moze jest jakis patent co by ją jakoś pocieniować/poczernić?

Nie bardzo da się to zrobić, a przynajmniej ja nie miałabym na to pomysłu. O_o
Odpowiedz
#48
Świetne pomysły (jak zawsze) ;-)
Hełm z czaszką super wygląda ,mi nie wiem z koąd od zawsze podobał sie taki jak spartanie mieli.
Odpowiedz
#49
Pięknie Olax Ząbki Rozumiem, że to sondaż przed konkursowy. W chatce wspaniale zagrało zestawienie kolorystyczne miedzi i srebra z oksydowaniem Ząbki
No i te dopracowane detale. Mam pytanie: czy kluczyk do zamka też dorobiłaś ? Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#50
Wow ! Bomba
faktura i detale chatki są super ..pomysł z czachą tez bardzo fajny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości