Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peter Carl Fabergé. :-) Trzy ,,, czy może ktoś z kolegóe zna go lub jego wzór ????
#1
Smile 
Jak w temacie. Zobaczyłem w internecie prace Petera Carl Fabergé.

Ma fajny stylistycznie design. Może ktoś zna tego jubilera ? bardo podoba mi się jego wzór.

Widziałem owczoraj zegarek wzorowany na jego styl za 30000 zł. Czy jest tego warty ????????????

[Obrazek: palatino_compass_Rose.jpg]
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#2
Nie, nie jest tyle wart. Fabergé miał na imię Piotr Karol. Zegarek jest brzydki Smutny
Odpowiedz
#3
(06-18-2015, 03:55 PM)silverpaul napisał(a): Nie,  nie jest tyle wart. Fabergé miał na imię Piotr Karol. Zegarek jest brzydki Smutny

Niezdecydowany ???  i tyle w temacie
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
moim skromnym dupy nie urywa. Za takie pieniadze to bym wolal chyba jakas szafe ze zlota
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#6
(06-19-2015, 03:44 PM)kfadrat napisał(a): moim skromnym dupy nie urywa. Za takie pieniadze to bym wolal chyba jakas szafe ze zlota

Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#7
(06-18-2015, 09:29 PM)kriss napisał(a): Giloszowanie znika pod mętną emalią ..............

Może to wina zdjęcia ????? ??? . Wątpię by Bruno zrobił takie fo pa. Poszukam lepszych zdjęć "na żywo" .
Trudnością jest że to jedyny model.
Odnośnie szyby to się nie znam. Dla mnie jest perfekcyjnie wmontowana. Zaokrąglenia to obrys tarczy.

[Obrazek: 25.jpg]
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#8
Ładny ale nie kupilbym nawet gdyym mialkase bo nie lubie zegarkow.

Malo czytelny
Odpowiedz
#9
(06-20-2015, 11:48 AM)mnap89 napisał(a): Ładny ale nie kupilbym nawet gdyym mialkase bo nie lubie zegarkow.

Malo czytelny

To tak jak ja Biggrin Biggrin Biggrin  mnie interesują tylko tarcze.

Kriss przyglądałem się tej tarczy na stronie : http://www.zannetti.it/en/compass-rose tam można przybliżyć.
Emalia wydaje się czysta ale dużym mankamentem są bąbelki powietrza. ???
Ten wzór Faberge też wydaje mi się miziany płotkiem nie giloszarką.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości