Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy pierścionek i następne moje prace tatarata.
#1
Powitać wszystkich. Chcę Wam pokazać co udaje mi się bardziej lub mnie dobrze zrobić. Proszę wszystkich o ocenę i wytykanie błędów jak również wskazówki dalszego rozwoju Puść oczko Na początek pierścionek z bursztynem "oddech Boga", który zrobiłem jako pierwszy dla żonki. Ma go już z pół roku, więc nie jest świeżo polerowany i ma drobne ryski. Muszę go kiedyś jeszcze raz polernąć Puść oczko


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
za duzo ozdobnikow,jeden wzor by wystarczyl
ale jak juz jest to
oksydowany bylby ladniejszy
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Na dniach pokażę co jeszcze przez ten czas zrobiłem tylko muszę żonie zabrać drugi pierścionek i teściowej zawieszkę Puść oczko
Odpowiedz
#5
A co do oksydy to nie oksydowałem bo wtedy jej nie miałem Smutny
Odpowiedz
#6
Chcę pokazać mój drugi pierścionek z cyrkonią dla żonki która nosi go już z pól roku (dlatego jest już porysowany) oraz ostatnio zrobiony pierścionek z bursztynem dla teściowej na imieniny Puść oczko Czasami i dla teściowej można coś zrobić Puść oczko może do zupy nie napluje a i córka będzie lepsza He He He Uśmiech Uśmiech Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#7
z cyrkonią ładny czysty wzór, bursztyn to tradycja Ząbki
Odpowiedz
#8
Dzięki kriss. Lata świetlne nauki przede mną aby Ci dorównać, ale będę się starał Puść oczko
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Oby jeszcze Ci co się na tym znają chcieli się naprawdę dzielić swoją wiedzą. Część osób na pewno zagląda tu ażeby samemu coś skorzystać, podpatrzeć lecz wiedzy tajemnej nie przekazać. Po części rozumiem takie osoby, dochodziły często same do wszystkiego przez lata, pracują w zawodzie gdzie również jest konkurencja a nowe pomysły to pieniądze. Ja to zacząłem robić z pasji i chyba przez trafienie na to forum tak to się zaczęło. Mam podstawowe narzędzia lecz nie mam wszystkich co bym chciał i chyba dużo takich osób tu jest na tym forum. Z czasem narzędzia się znajdą. No ale nie zanudzam Cię i dzięki za każdą uwagę i wskazówkę Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości