Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grawerstwo. Curt Streubel.
#1
Grawerstwo. Curt Streubel. Zastanawiam się nad kupnem ale może ktoś mi powie czy warto nabyć i chce sprzedać przypadkiem.
Odpowiedz
#2
mogę wysłać ksero książki nie sprzedaje  Biggrin  jak coś to dzwoń 
Odpowiedz
#3
(07-03-2015, 09:55 AM)kolorowy napisał(a): mogę wysłać ksero książki nie sprzedaje  Biggrin  jak coś to dzwoń 

Ile chcesz za ksero
Odpowiedz
#4
Tyle ile zapłace za kserowanie i wysyłkę 
Odpowiedz
#5
(07-03-2015, 09:44 AM)Pampalini napisał(a): Grawerstwo. Curt Streubel. Zastanawiam się nad kupnem  ale może ktoś mi powie czy warto nabyć i chce sprzedać przypadkiem.

Książka bez sensu, podstawy dla laika. Jedyny dobry dział to emalierstwo gdzie na 3 stronach wytłumaczono więcej niż na 20 filmach na You Tube.

Mam gdzieś książkę na CD , poszukam . Jak nie załatwisz z Kolorowym to wyślij e-mail z adresem na PW wyślę Ci darmo w przyszłym tygodniu ( jak znajdę dysk :-) ).

Mogę Ci wysłać też plik e-mailem tylko nie wiem czy moja darmowa poczta przyjmie taki duży załącznik.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#6
Leszek ma racje, grawerowania się z tego nie da nauczyć. Dużo podstawowej wiedzy ale praktycznie nic o technice grawerowania itp. Do nauki bardzi dobrą książką jest "The Art of Engraving" Jamesa Meeka, niestety nie ma tłumaczenia na język polski, ale przy odrobinie samozaparcia i ze słownikiem w ręku sporo można się z niej dowiedzieć.
Odpowiedz
#7
(07-03-2015, 10:55 PM)Grotek76 napisał(a): Leszek ma racje, grawerowania się z tego nie da nauczyć. Dużo podstawowej wiedzy ale praktycznie nic o technice grawerowania itp. Do nauki bardzi dobrą książką jest "The Art of Engraving" Jamesa Meeka, niestety nie ma tłumaczenia na język polski, ale przy odrobinie samozaparcia i ze słownikiem w ręku sporo można się z niej dowiedzieć.

Zadziwiające bo podobny tytuł ma "biblia" emalierstwa. "The Art of Enameling".

ps. Pampalini wysłałem w 12 e-mailach Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#8
Tez zastanawialem sie nad ta ksiazka ale bardzo ciezko dostac a jak cos jest to ceny z kosmosu.
Mam cos takiego
[Obrazek: 11040923_794839723970914_442242131888367...e=56336C53]

Jeszcze ich nie czytalem Smutny Takze jak ktos bedzie baaaaaaardzo chetny to zrobie skan.
Odpowiedz
#9
Ja był bym zainteresowany w tym że po angielsku mi nie po drodze bliżej do niemca dlatego proszę o ilustracje , chyba że masz bardzo dużżżżżżżżo czasu to najlepiej przetłumacz wydaj i napisz odręczną dedykacje  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin .
Odpowiedz
#10
ja byłbym zainteresowany Engraving on precious metals jeśli można
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości