Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię narzędzia i maszyny jubilerskie w cenach atrakcyjnych :-)
#11
(07-28-2015, 06:39 PM)olax napisał(a): Kolega małżonek ma tyle rzeczy w domu do zrobienia, że zanim dojdzie do mojego stołu, to już będę za stara na pracę Biggrin

Olax spisz listę rzeczy do zrobienia w domu - przyjadę i zrobię. Przywiozę worek emalii do oprawienia to mi oprawisz. Biggrin

Panowie i Panie sprzęt chce kupić bo szkoda mi czasu na kombinacje. Mogę wymienić na inne rzeczy a mam ich dużo a może i więcej Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#12
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#13
Co do płytki, to fajny pomysł, ale u mnie chyba już nie znajdę miejsca na wysuwane patentySmutny

Co do dostępności, to nie chcę podskakiwać Twojej żonie Biggrin , tak pytałam z ciekawości.
Parę osób tu kiedys pisało, jak jeszcze nie byłam w ogóle zarejestrowana, a teraz się nie pokazują .
Zwyczajnie szkoda ??? .
Odpowiedz
#14
(07-28-2015, 11:13 PM)olax napisał(a): Co do płytki, to fajny pomysł, ale u mnie chyba już nie znajdę miejsca na wysuwane patentySmutny

Co do dostępności, to nie chcę podskakiwać Twojej żonie Biggrin , tak pytałam z ciekawości.
Parę osób tu kiedys pisało, jak jeszcze nie byłam w ogóle zarejestrowana, a teraz się nie pokazują .
Zwyczajnie szkoda ??? .

Robie Leszkowi offtopa , ale trudno . Nie planuje znikac z tego forum ... Mam troche zaleglosci w bizuterii "do zrobienia" i staram sie odizolowac i podgonic robote ... a czesto nie mam poprostu nic do powiedzenia/napisania ....to sie nie odzywam  Puść oczko 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#15
Erddill jak zawsze skromny Ząbki Fajny patent z tą listwą do wycinania. Love  Muszę nad tym pomyśleć. To ja chyba za dużo gadam. Muszę ucichnąć  Rumieniec Rumieniec Rumieniec
Odpowiedz
#16
(07-29-2015, 10:30 AM)kriss napisał(a): To ja chyba za dużo gadam. Muszę ucichnąć  Rumieniec Rumieniec Rumieniec

Nawet sobie tak nie zartuj ... Leszek sam ze soba ma pisac Ząbki Ząbki  
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#17
dziękuję za duchowe wsparcie  Aniołek Aniołek Aniołek 
Odpowiedz
#18
Lubię Wasze pogadanki Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin .  Co prawda walcarki nie ma ale za to się odprężyłem.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#19
Leszek, patrzyles na te linki co Ci wyslalem?
Odpowiedz
#20
(07-29-2015, 04:02 PM)mnap89 napisał(a): Leszek, patrzyles na te linki co Ci wyslalem?

Andrzej jeszcze nie czytałem e-maili. Zaraz poczytam.

Skupiłem się na wymianie zdań pomiedzy Edrillem, Olax i Krissem   Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  lubie takie klimaty Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości