Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię narzędzia i maszyny jubilerskie w cenach atrakcyjnych :-)
#21
(07-29-2015, 04:12 PM)Leszek napisał(a): Skupiłem się na wymianie zdań pomiedzy Edrillem, Olax i Krissem   Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  lubie takie klimaty Biggrin

Mistrzowie off-topów Biggrin Biggrin Biggrin .


Tak na marginesie, wiesz, że już listę dla Ciebie szykuję Biggrin .
Odpowiedz
#22
(07-28-2015, 07:41 PM)mnap89 napisał(a): Wracajac do tematu.

Tutaj masz malutka walcarke wyglada na solidna kostrukcje tez zalatuje RODENTem.

http://allegro.pl/reczna-walcarka-do-dru...09852.html
 
Dziękuję. Napisałem do gościa. Jak sprzeda za 600 to wezmę.
Tarcza zegarka ma max 42 mm,  do wytłoczenia potrzebuję blachę szerokości max 55 mm i wątpię bym potrzebował coś większego raczej wszystko mniejsze i cieńsze.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#23
Hmm to ona nie ma napewno 55mm szerokosci blachy... Moze 20-30 mm max. Blache zawsze mozesz kupic a na tej bedziesz robil sobie te tasiemki i folie na gwiazdki i jednorożce Ząbki

ewentualnie mozesz wymienic dolny walek tak zeby nie mial tych polokraglych rowkow na profil obraczkowy to wtedy zyskasz na szerokosci blachy. Ale kto sie tego podejmie i czy to w ogole sie oplaca to watpie

Lepiej bylo zadzwonic. Tez tak kiedys napisalem maila i odpowiedzi nie dostalem. po paru dniach zadzwonilem do goscia i maszyna byla juz sprzedana a maila nie zauwazyl podobno :/
Odpowiedz
#24
(07-29-2015, 09:19 PM)mnap89 napisał(a): Hmm to ona nie ma napewno 55mm szerokosci blachy... Moze 20-30 mm max. Blache zawsze mozesz kupic a na tej bedziesz robil sobie te tasiemki i folie na gwiazdki i jednorożce Ząbki

ewentualnie mozesz wymienic dolny walek tak zeby nie mial tych polokraglych rowkow na profil obraczkowy to wtedy zyskasz na szerokosci blachy. Ale kto sie tego podejmie i czy to w ogole sie oplaca to watpie

Lepiej bylo zadzwonic. Tez tak kiedys napisalem maila i odpowiedzi nie dostalem. po paru dniach zadzwonilem do goscia i maszyna byla juz sprzedana a maila nie zauwazyl podobno :/

Jak da się zrobić tasiemkę to mi wystarczy. Love   Myślisz że rozwałuję do takiej cienkiej folii na na walcarce ????????
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#25
Walcarkę już kupiłem.
Szukam teraz prostnicy. Czy firma Grobet jest dobrą firmą bo maja silniki w dobrej cenie ?
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#26
Grobet jest spoko
Odpowiedz
#27
Foredom lepszy ale znacznie drozszy. W grobecie masz wrzeciomo prostnicy cinskie i gorsze lozyska.
Jak chcesz cos naprawde tanio to poszukaj na allegro silnik magnum tm-31a. Dokladnie to samo. Znam pare osob co maja i chwala. Ewentualnie dremel fortiflex ale to jakosc taka sama jak grobet a cena wyzsza - bez sesu
Odpowiedz
#28
Tak z ciekawości chciałem sprawdzić grobet w brytfanii ...i cisza , jak po śmierci organisty . Uk dremelem stoi ( i chnczykami z ebay-a) . To zeby sie wyróżnić kupiłem proxxona, mam go ponad rok i działa całkiem żwawo .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#29
Na początek starcze podróbę foredoma, lub balkan motor (mam) jest ważnych dwa momenty łączenia prostnicy i wiertarki + jakość pedału. Pedal na węglikach to ch-wa loteria, z łączeniem dwie możliwości usa lub europejskie, ja bym był za europejskim bo łatwiej dokupić inne prostnicy oprócz drętwej N30. Im mocniejsza wiertarka tym lepiej, ale wysoki obroty (20tys) to nieprzydatne złudzenie.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#30
Ja latam na Grobecie już z 1,5 roku, i jestem hiper zadowolony. Nie ma co przepłacać..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości