Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe ofery allegro, olx, ebay itp
#11
(08-04-2015, 08:42 AM)bart napisał(a): powiem tak: kontakt z jp doskonaly, prostota produktu.......ale...... jest do zdarcia i to nie zadnym eksttremalnym dzialaniem.

wladowalem do bebna wsad polerski stalowy, plus srebro i puscilem....... pokrecilo sie to kilka godzin i lipa. stanelo.

silnik gorący jak cholera i od tego czasu nie moge polerowac dluzerj jak 1,5h bo sie poprostu grzeje i jakies zabezpieczenie wyłącza go.

przesmarowalem  walki, ssprawdzilem czy nic nie blokuje.nie, ewidentnie skasowalem chyba silnik, no ale to nie bylo polerowanie 50h tylko max z 4.

Pisalem na bazie swoich doswiadczen  . Mialem swojego czasu stycznosc z odlewami a i pare metrow lancucha sie trafilo ... puszczalem ten beben na cala noc nie raz i nie dwa ... nic z nim nie bylo, fakt z lekka sie grzal  ( jedyne na co trzba bylo uwazc to nie zmoczyc bebna na zewnatrz ,bo sie slizgal na walkach ) Mial bym pewnie go do dzis , gdyby nie fakt ,ze bez mojej wiedzy "zmienil wlasciciela " Smutny 

Dwie osoby dwie rozne opinie . To mi przypomina moja sytuacje z zakupem szlifierki stolowej (robi za polerke) nowa , po polgodzinie testowania na sucho bez obciazenia grzala sie jak diabli . Kontaktowalem sie ze sprzedawca ..pisal ,ze nie mial problemow z tym modelem . Koniec koncow odeslalem ,kupilem blizniaczy model w innym sklepie i jest ok ..grzeje sie jak to silnik ale bez przesadyzmow . 
Reklamuj u producenta .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#12
http://olx.pl/oferta/palnik-precyzyjny-t...95d2ab2065
Odpowiedz
#13
Właśnie sie zastanawiam czy brać. Warto,polecasz?
Odpowiedz
#14
Nie mam pojecia. Ja poluje na Little Torch od Smith Equipment. A to jest bardzo podobne. Mysle ze do napraw bedzie dobre. Nie wiem jak z topieniem - wszystko zalezy jak duza dysza - ewentualnie mozna dorobic. Problemem moze okazac sie napenianie/wymiana tak malej butli tlenu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie(oprocz kosztow) uzywania normalnej butli
aktualnie mam HOKE - JEWEL i byloby ok gdyby nie to ze palnik jest dosc spory - czasami jest to zaleta ale na ogol wadą Język
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Kolorowy ale to jest podróba prosto z aliexpress Język
Odpowiedz
#17
To wiem ale dają gwarancję itp. poza tym pracowałem na orginalnym i chińczyku i różnice są minimalne , ale były i chinole które po tygodniu nie dały się regulować .
Odpowiedz
#18
No i wlasnie tego sie obawiam Język
Ciekawe czy do tego chinczyka podejdzie oryginalna dysza do topienia?
Odpowiedz
#19
Na oryginalnego  smitha  musisz szykować 120 eu. i też czasami szwankują , a nie mam pewności czy są produkowane w całości w US
Odpowiedz
#20
http://olx.pl/oferta/walcarka-jubilerska...6cba992aa0
z tego co widze to minusem jest przelozenie 1:1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości