Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie!
#11
Ale to nie forum dyskusyjne dla filmowców i ich fanów Ząbki Chyba, że masz na myśli toturiale jubilerskie na YouTube Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#12
(08-31-2015, 11:13 AM)majagrabek napisał(a): Witajcie, mam na imię Maja i chciałam się przywitać. Mam 18 lat i jeszcze się uczę, w wolnym czasie o ile takowy mam oglądam filmy, uwielbiam to.

to idz sobie baterie zregenerowac   Zły Zły
qr...wa , spamerzy pier....leni  !!!!  Zły Zły Zły Zły
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#13
Dopiero co zamieszkalem na tym forum i nie chce się panoszyc ale popieram Cię Erddill Puść oczko
Odpowiedz
#14
(08-31-2015, 11:58 AM)Erddill napisał(a):
(08-31-2015, 11:13 AM)majagrabek napisał(a): Witajcie, mam na imię Maja i chciałam się przywitać. Mam 18 lat i jeszcze się uczę, w wolnym czasie o ile takowy mam oglądam filmy, uwielbiam to.

to idz sobie baterie zregenerowac   Zły Zły
qr...wa , spamerzy pier....leni  !!!!  Zły Zły Zły Zły


Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#15
No to zaczynamy przygodę hehe egzamin czeladniczy zdany na 6 postawił bym wam Panie i Panowie po piwku ale nie pije wiec smacznej pepsi U
Odpowiedz
#16
(09-01-2015, 11:43 AM)Inżynier1996 napisał(a): No to zaczynamy przygodę hehe egzamin czeladniczy zdany na 6 postawił bym wam Panie i Panowie po piwku ale nie pije wiec smacznej pepsi U

Gatuluje ..... to nie pij tego piwka , my wypijemy  Biggrin
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#17
(09-01-2015, 11:43 AM)Inżynier1996 napisał(a): No to zaczynamy przygodę hehe egzamin czeladniczy zdany na 6 postawił bym wam Panie i Panowie po piwku ale nie pije wiec smacznej pepsi U

Gratuluję. Mam nadzieję że wykorzystasz daną Ci szansę dorównasz najlepszym w tym fachu.

Ja już piję piwko za Twój sukces.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#18
Na pewno wykorzystam. Lubie ten zawód i prace z metalami bo coś w nich jest co przyciąga tym bardziej ze z miesiąca na miesiąc zauważam ze materiał coraz mniej "płacze" jak biorę go do ręki wiec jest progress hehe
Odpowiedz
#19
Miałem tak samo tylko 30 lat temu Biggrin Biggrin Biggrin 
Egzamin na czeladnika nie pamiętam Biggrin  a po egzaminie na mistrza doniesiono mnie do domu wiec chyba zdałem Biggrin Biggrin Biggrin  taki pijak jestem Biggrin .
Ucz się jak najwięcej za młodu bo po 20 roku będziesz już tylko starym dupkiem Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#20
Dzięki za ciepłe słowa otuchy ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości