Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierścionek
#1
Dzień dobry

Mam pytanie odnośnie pierścionka, co to jest za cecha wybita na pierścionku i czy da się ze zdjęcia określić co to za kamień jest w nim osadzony.
Dziękuję


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
Radzicka złota masówka próba 583, kamień taniocha syntetyka, pod ogień to.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#3
Co do złota Orafo ma rację, ale jeżeli wzór Ci odpowiada noś go. Teraz jest moda na duże pierścionki, co prawda z naturalnymi kamieniami. Ten pierścień ma przynajmniej
30 lat i wytrzyma koleje 30. To co teraz oferują sklepy to "śmieci" ładnie opakowane. Po kilku latach kamienie zaczną się sypać. Różowe/czerwone złoto jest teraz szczytem
elegancji. Jeżeli kamień Ci nie odpowiada każdy złotnik może go wymienić na coś innego Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#4
Różowe radzieckie na topie dla mnie to odkrycie, nie neguje tego, lecz bylem przekonany ze na zmianę zachwytu z białego przyszła kolej na czarny rodium i na cytrynowe 750 ewentualnie, czerwone włoski ligatury. Duży pokaźne pierścienie jak najbardziej na topie, lecz dodam ze obramieniu małych kamyków tak zwane pave. Pierścionek ma wintażną odcień, lecz kto pamięta tę czasy odrazu skojarzy wyrób ZZZR, dla tego sugerował stopić/sprzedać/wymienić tą pamiątkę handlu przygranicznego. Pyzatym wygląda /!na foto/ze kamyk ma defekty osadzenia, pod łapką widać zrąbane kawałki. Jak niema sentymentów do ozdoby to radze wymienić na bardziej nowoczesne.
Kriss nie strasz klientkę Uśmiech kamyki sypią się z dwóch powodów: przy pracy w ogrodzie , lub producent oszczędza (modeli chcę mieć jak lżejsze, lub na wynagrodzeniu personelu)
Oprawiam ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości