Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto da radę odpowiedzieć ?
#1
Dzień dobry
Pytanie jak w temacie - jakiego wkładu użyć do polerki bębnowej aby wypolerować bursztyn. Głownie chodzi mi wypolerowanie w zakamarkach do których nie jestem w stanie dotrzeć polerując papierem i tkaninami.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
#2
firma AVALON chyba z Lęborka -tam popytaj
Odpowiedz
#3
Nie ma takiego wsadu. Jak nie dochodzisz na szmacie, to żaden wsad ci tego lepiej nie zrobi.
Są specjalne woski do bursztynu, które natłuszczają te niewypolerowane zakamarki tak, że
nie kłują w oczy.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#4
(10-04-2015, 10:25 PM)cactoos napisał(a): Są specjalne woski do bursztynu,.....

Widzisz Cactoos zawsze pomaga i nic w zamian nie chce Cry   Maże Caktusik zrobić Ci tarczę dla Żonki ? Biggrin Biggrin  ( gratis )
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#5
Ja pamiętam, że kiedyś ktoś polerował w bębnie takimi malutkimi drewnianymi kołeczkami.
I wszystko leciało w bębnie. Czasem je trzeba było wydłubywać, bo w każdy zakamarek wchodziły.
Odpowiedz
#6
(10-05-2015, 02:04 PM)olax napisał(a): Ja pamiętam, że kiedyś ktoś polerował w bębnie takimi malutkimi drewnianymi kołeczkami.
I wszystko leciało w bębnie. Czasem je trzeba było wydłubywać, bo w każdy zakamarek wchodziły.

szok !!!!!
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#7
Dziękuję za odpowiedzi. Z tego co widzę szmata, szmata i jeszcze raz szmata. Uśmiech
Kto by pomyślał profesjonalny zawód a na szmacie jeździć trzeba i to nie mało.
Odpowiedz
#8
Powymyślali te durackie maszyny, bo siły w rękach nie mieli! Ząbki

Tak to juz jest, są rozne maszyny i narzedzia ktorymi mozna zrobic naprawde wiele. Ale cuda to tylko rękoma Ząbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości