Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum moje prace
#61
(09-21-2015, 08:30 AM)Grotek76 napisał(a): Tę tarcze wykonał uczeń? Orafo nie dołuj mnie proszę .... Uśmiech

Tez mnie to zdołowało, chociaż w ogóle nie potrafię grawerować. Biggrin
Ale zawsze sie dołuję, że nie jestem taka zdolna chociaż w 1% Biggrin
Kiedys sobie obiecałam, że jak ogarnę cyrkonie chociaż trochę, to spróbuje grawerowania, ale patrząc na prace   "uczniów", to chyba nie mam co stratować w ogóle O_o
A jesli chodzi o te "niedoróbki", to bym nie zauważyła.
Odpowiedz
#62
Wydaje mi się, że uczeń wykonał pół tarczy bo prawa strona różni się wyraźnie od lewej.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#63
(09-21-2015, 10:33 AM)cactoos napisał(a): Wydaje mi się, że uczeń wykonał pół tarczy bo prawa strona różni się wyraźnie od lewej.

Te różnice jak na ucznia są do przyjęcia, gdybym tylko takie błędy popełniał przy grawerce
PS. Orafo w dyskretny i subtelny sposób odwrócił uwagę wszystkich od głównego tematu Uśmiech
Odpowiedz
#64
(09-20-2015, 11:28 PM)mnap89 napisał(a): Miales racje. Jestes wróżką Ząbki


Takze cactoos, wyglada na to, ze wszyscy zdrazeni o świcie, nóż w plecy i piachem po oczach Ząbki

Mowisz ....i masz 

"Wroozka Cactooska "   Biggrin Biggrin Biggrin

[attachment=4044]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#65
(09-21-2015, 07:34 AM)orafo napisał(a): Trank123  ty naprawdę złe odebrałeś naszą reakcje,  mylisz wymagania od rady o jakości zdjęć, Ja pierniczę masz WWW, włóczyłeś mnóstwo praczy i czasu na wyroby, ale zrobić stosowne zdjęcia - nie, poco ludziska i tak zjedzą. Wystarczyło ci małego krytycznego słowa żeby ?mieć urazę na cały forum.  Włączaj się do dyskusyj, nikt cie nie zje.

To jest forum krytykow..a styl tych krytyk mocno ironiczny od samego juz poczatku....dajecie czadu...... na innych postach mimo tez slabych zdjeć...cisza..... a jesli bez takiej ironi .....swoje prace umieszczam na innych anglojezycznych ....zupelnie inna atmosfera....pewnie tez zaraz go ktos skrytykuje....do pracy rodacy wiecej  ciekawych postow interesujacych tematow...bo forum widzialbym w lepszej formie ...czego zycze wszystkim krytykowanym i krytykujacym...duzo sukcesow ale tych produktywnych
Odpowiedz
#66
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#67
(09-21-2015, 11:10 AM)trank123 napisał(a): na innych postach mimo tez slabych zdjeć...cisza..... a jesli bez takiej ironi ...

Bo jesteś dobry !!!
Zobacz moje posty. Jak jest odpowiedź jedna to super jak dwie to sukces. Nad miernotami jak ja to się litują. Ty od razu dostałeś się na sam szczyt. Nie rezygnuj - co Cię nie zabiło to na pewno krytyka Cię wzmocni.


Nie pisz że wszyscy krytykują bo i Cactoss i Olax i pozostali zemną na czele napisali same komplementy o Twoich pracach.

Tylko Markowi się nie podobały. Nie dziw się emalie też mu się nie podoba ( Cry )


ps. Olax tarcza nie jest w całości grawerowana tylko wykańczana grawerem i to słabej jakości tak jak napisał Cactoss.

ps. jak nie grawerstwo to emalierstwo Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#68
(09-21-2015, 11:48 AM)Leszek napisał(a):
(09-21-2015, 11:10 AM)trank123 napisał(a): na innych postach mimo tez slabych zdjeć...cisza..... a jesli bez takiej ironi ...

Bo jesteś dobry !!!
Zobacz moje posty. Jak jest odpowiedź jedna to super jak dwie to sukces. Nad miernotami jak ja to się litują. Ty od razu dostałeś się na sam szczyt. Nie rezygnuj - co Cię nie zabiło to na pewno krytyka Cię wzmocni.


Nie pisz że wszyscy krytykują bo i Cactoss i Olax i pozostali zemną na czele napisali same komplementy o Twoich pracach.

Tylko Markowi się nie podobały. Nie dziw się emalie też mu się nie podoba ( Cry )


ps. Olax tarcza nie jest w całości grawerowana tylko wykańczana grawerem i to słabej jakości tak jak napisał Cactoss.

ps. jak nie grawerstwo to emalierstwo Biggrin
No nie takiej słabej jakości Leszku!
Co kolegi Tranka123, wydawałoby się, że dorosły facet(jest fotka na jego stronie) a zachowanie jak gimnazjalista. Zdjęcia nie każdemu wyjdą, biżuteria nie każdemu musi się podobać (mnie również nie podeszła), mamy demokrację i tu nikt nikogo jeszcze nie obraził
Odpowiedz
#69
(09-21-2015, 11:48 AM)Leszek napisał(a):  Jak jest odpowiedź jedna to super jak dwie to sukces. Nad miernotami jak ja to się litują. Ty od razu dostałeś się na sam szczyt. Nie rezygnuj - co Cię nie zabiło to na pewno krytyka Cię wzmocni.
Zgodze sie z Leszkiem , ja mialem trzy opinie  ostatnio (wliczajac kriss-a ,ktory dobrym slowem pocieszy i dba zebym nie ryczal gdzies w kącie ) .... lituja sie nad nami miernotami  Cry 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#70
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości