Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamienie na złom srebra
#1
Zaczynam robić porządki w warsztacie i wymieniam na nowe może komuś się przyda .
Fot. 1,2 - 150gr.
Fot. 3,4 - 120gr.
Fot. 5,6 - 200gr.
Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomości na PW z nr.tel. będę oddzwaniał lub jeśli ktoś ma inne propozycje wymian też czekam na mail.
             Pozdrawiam Wojtek.


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#2
co to jest na 1,2?
Odpowiedz
#3
Gilotyna jakas chyba?
Odpowiedz
#4
Tak 1,2 to gilotyna do 2mm.grubości daje lekko rade używałem do cięcia blachy na szyny itp. tnie równo i dokładnie trzyma wymiary , 3,4 to przerobiony "drimel" z protetyczną prostnicą był kiedyś podłączony do pedała od maszyny dlatego ma odciętą wtyczkę , 5,6 to statyw wiertarski z drymelem i przełącznikiem nożnym w komplecie , sorki zapomniałem dodać opisów .
Odpowiedz
#5
(10-25-2015, 11:47 PM)kolorowy napisał(a): Tak 1,2 to gilotyna do 2mm.

Jak jest długość cięcia ?
Odpowiedz
#6
13 do 14 cm. można śmiało ciąć paski , szczerze mówiąc myślałem o Tobie lub Krzyśku bo taki coś idealni nadaje się do cięcia takich paseczków które wstawiacie pomiędzy emalie . 
Pozdrawiam Wojtek 
Odpowiedz
#7
(10-26-2015, 03:59 PM)kolorowy napisał(a): 13 do 14 cm. można śmiało ciąć paski , szczerze mówiąc myślałem o Tobie lub Krzyśku bo taki coś idealni nadaje się do cięcia takich paseczków które wstawiacie pomiędzy emalie . 
Pozdrawiam Wojtek 

150 gram to ile jest w zł Biggrin Biggrin Biggrin , czy przyjmiesz po emaliowany złom bo mam dużo ?
Odpowiedz
#8
Zależy po ile kto skupuje u mnie jubilerzy ostatnio płacą od 0,75gr. do 1,30zł , emaliowany nie zabardzo bo nie wiem czy mi przyjmą do rafinacji i jak to ważyć  O_o ?
Na ewentualne pytanie o pieniądze odpowiadam , że nie jestem zainteresowany , to nie tylko do Ciebie ale miałem odpisywać na PW a tak mam już kilka spraw z głowy , ceny sklepowej też nie znam bo leży u mnie ze 20 lat ale na allego widywałem takie w granicach 300-400 zł w zależności od stanu .
Odpowiedz
#9
(10-26-2015, 05:12 PM)kolorowy napisał(a): Zależy po ile kto skupuje u mnie jubilerzy ostatnio płacą od 0,75gr. do 1,30zł , emaliowany nie zabardzo bo nie wiem czy mi przyjmą do rafinacji i jak to ważyć  O_o ?
Na ewentualne pytanie o pieniądze odpowiadam , że nie jestem zainteresowany , to nie tylko do Ciebie ale miałem odpisywać na PW a tak mam już kilka spraw z głowy , ceny sklepowej też nie znam bo leży u mnie ze 20 lat ale na allego widywałem takie w granicach 300-400 zł w zależności od stanu .

Jutro zważę w sklepie ile ma czystego złomu 999 resztę dam w tarczach emalierskich i ikonach po cenie złomu jaki odzyskasz.
Najlepiej wyślę Ci wszystko co mam i sam wyceń. Resztę dopłacę jak będę miał pieniadze. Jak nie będę miał to zaliczka jest Twoja.
Jak zgoda do prześlij na e-mail adres.

Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#10
(10-26-2015, 06:06 PM)Leszek napisał(a): Jutro zważę w sklepie ile ma czystego złomu 999 resztę dam w tarczach emalierskich i ikonach po cenie złomu jaki odzyskasz.
Najlepiej wyślę Ci wszystko co mam i sam wyceń. Resztę dopłacę jak będę miał pieniadze. Jak nie będę miał to zaliczka jest Twoja.
Jak zgoda do prześlij na e-mail adres.

Pozdrawiam

Najlepiej wszystkie te emalie obtłucz dobrze młotkiem do srebra i wtedy zważ , bo szczerze nie wiem jak to rozpuścić żeby samo srebro zostało . Pieniędzy nie chce ,interesuje mnie tylko złom srebrny. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości