Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem nowy i świeży!
#1
Ogólne Dzień Dobry!

Trafiłem na te forum juz jakiś czas temu, jak wujek Google wyswietlil wyniki poszukiwanej frazy kierując na strony tegoż forum. Na wstępie pomimo, ze posiadam kilka zawodów niestety nie zajmuje sie zlotnictwem czy tez jubilerstwem. Z tym jednym z najstarszych zawodów zetknołem sie dwa lata temu poprzez metale szlachetne którymi pozyskiwaniem dorywczo sie zajmuje. Na początku nieśmiało przypatrywałem sie dziełom sztuki które mistrzowie tego rzemiosła wypuszczają na światło dzienne. Następnie oglądałem liczne filmiki You Tube, ostatnio zakupiłem podręczniki, teraz forum aby jak czas pozwoli wyposażyć swój warsztat o niezbędne narzędzia i zainwestować w jakiś kurs. Dziękuje za przyjęcie mnie na łono szacownych forowiczow.
Pozdrawiam
Kedar
Odpowiedz
#2
Dzień dobry !
Odpowiedz
#3
Siemka ,kursy są drogie . Starczyło by na pare fajnych fantów do twojego warsztatu. A kurs my ci zorganizujemy ,tu , na forum Uśmiech
Wystarczy pytać a ludziska pomogą za free.
Ja sie tak naumiałem,tylko trzeba troszke determinacji i pare porządnych narzędzi i jedziesz z tematem. Pozdro.
Odpowiedz
#4
(06-18-2016, 11:58 AM)Pampalini napisał(a): Siemka ,kursy są drogie . Starczyło by na pare fajnych fantów do twojego warsztatu. A kurs my ci zorganizujemy ,tu , na forum Uśmiech
Wystarczy pytać a ludziska pomogą za free.
Ja sie tak naumiałem,tylko trzeba troszke determinacji i pare porządnych narzędzi i jedziesz z tematem. Pozdro.

Dziękuje za miłe słowo muszę jeszcze ogarnąć trochę wolnego czasu. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości