Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odlewnia srebra Trójmiasto
#1
Witajcie!
Pilnie poszukuję odlewni srebra gdzie wykonują też gumy na terenie Trójmiasta lub okolic.
Muszę zrobić formę jednego pierścionka i go odlać, czasami też odlewam jakieś pojedyncze wyroby, niedawno przeniosłam się do Gdańska i nie mogę nic tu znaleźć :/ Jedyne co znalazłam to odlewnia w Gdańsku na Bażyńskiego, ale oni odpadają...
Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#2
A dlaczego odlewnia na Bażyńskiego odpada?
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#3
Nie jestem pewna czy jest tam jedna, może więcej, ja trafiłam do tej obok Kociuby i cena oraz kilka innych kwestii o których wolę się nie rozpisywać odrzuciły tą odlewnię definitywnie
Odpowiedz
#4
(12-15-2015, 11:49 PM)harajuku napisał(a): Nie jestem pewna czy jest tam jedna, może więcej, ja trafiłam do tej obok Kociuby i cena oraz kilka innych kwestii o których wolę się nie rozpisywać odrzuciły tą odlewnię definitywnie

Witam. Jeżeli Ci nie pasuje, Twoja sprawa. Ale nie psuj im opinii Ja współpracuję z nimi od dawna i jestem bardzo zadowolona z cen, terminów i jakości.
Odpowiedz
#5
Nie rozpisuj sie bo zlych rzeczy mowic nie wolno! Ostatnio byla dyskusja na temat jednej odlewni i zrobila sie afera Uśmiech


Edit
O wlasnie o tym mowilem Ząbki
Odpowiedz
#6
Mówić warto, bo może ktoś w gówno nie wdepnie. Chociaż to takie niepolskie - dlaczego ktoś ma mieć lepiej. Biggrin


Chociaż ja nic złego o nich nie słyszałem a wręcz przeciwnie. Wodzu jest z wykształcenia inżynierem metalurgiem,
więc przynajmniej jakość dobra.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#7
i znowu zle bo zle i nie powiem dlaczego i po co, wazne ze zle bo juz i o!
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#8
Jak to "znowu"? Ja mowilem co mi sie nie podobalo. wlasciciel sie do tego nie odniosl
Odpowiedz
#9
mi akurat chodzilo o temat o odlewni na Wilczej w wwie
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#10
Mówicie o aferze, a sami ją rozkręcacie Puść oczko Nie napisałam o nich nic złego, tylko tyle że mi nie pasują i wydaje mi się, że jednak mogę mieć odmienne zdanie Uśmiech więc dajcie sobie na luz
A wracając do tematu znacie jakąś odlewnię która odleje mi jeden element i zrobi wosk?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości