Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Nazywam się Piotr, pochodzę z pod Warszawy i chciałbym powitać wszystkich forumowiczów. Jestem zadowolony że mogę dołączyć do tak interesującego portalu! Na obecną chwilę interesują mnie prace w srebrze i mosiądzu. Myślę też że zegarki i emaliowanie to bardzo interesujące hobby w którym mógłbym spróbować własnych sił. Na dzień dzisiejszy moja wiedza nie jest zbyt obszerna. Mam w głowie wiele pytań na które będę szukał tutaj odpowiedzi, nadzieję że się od was sporo nauczę, skompletuję sprzęt i ruszę z tematem Cool
Odpowiedz
#2
(12-12-2015, 10:03 AM)Powerek napisał(a): Nazywam się Piotr, pochodzę z pod Warszawy i chciałbym powitać wszystkich forumowiczów. Jestem zadowolony że mogę dołączyć do tak interesującego portalu! Na obecną chwilę interesują mnie prace w srebrze i mosiądzu. Myślę też że zegarki i emaliowanie to bardzo interesujące hobby w którym mógłbym spróbować własnych sił. Na dzień dzisiejszy moja wiedza nie jest zbyt obszerna. Mam w głowie wiele pytań na które będę szukał tutaj odpowiedzi, nadzieję że się od was sporo nauczę, skompletuję sprzęt i ruszę z tematem Cool

Powodzenia życzę i nie przejmuj się zgryźliwymi postami  Biggrin
Odpowiedz
#3
Siemma.
Odpowiedz
#4
Cześć, jak przeczytasz cały wątek "emaliowanie" to już nic nie będzie takie jak dawniej Uśmiech
Odpowiedz
#5
(12-12-2015, 10:03 AM)Powerek napisał(a): Nazywam się Piotr, pochodzę z pod Warszawy i chciałbym powitać wszystkich forumowiczów.

Cześć nazywam się Leszek :-)  Baw się dobrze .

(12-12-2015, 03:02 PM)szamek napisał(a): Cześć, jak przeczytasz cały wątek "emaliowanie" to już nic nie będzie takie jak dawniej Uśmiech

Też tak myślę :-)))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości