Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znalazłem Cartier'a w samochodzie z Francji
#1
Witam wszystkich,
Ostatnio podczas sprzątania samochodu w bagażniku, a dokładnie w miejscu gdzie trzyma się koło zapasowe znalazłem Money Clip firmy Cartier.

[Obrazek: Cartier_Money_Clip.jpg]

Na 99% jestem pewien, że to oryginał, bo pod klipsem widnieje napis "Not for sale", a po co ktoś na replice miałby pisać coś takiego? Myślę, że ten klip był 'gratisem' do jakiegoś zegarka albo innej biżuterii. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Po za tym nigdzie w internecie nie mogę znaleźć zdjęcia tego modelu, a replika była by zrobiona raczej na podstawie jakiegoś bardziej znanego modelu.

Jak mogę wycenić to moje znalezisko? Wiem, że nowe money clipy Cartier'a sprzedawane są zazwyczaj od 210 do 500 dolarów. Myślę też, że clip jest zrobiony albo pokryty palladem, powierzchniowo nie wygląda mi to na stal szlachetną.

Ktoś pomoże? Puść oczko

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Nowy oryginał w pudełku, coś ok. 1000zł. Twój jest zajechany jak Rumunka przy autostradzie.
Warty tyle, ile ktoś da. Moim subiektywnym zdaniem, szpanowanie takim klipsem to mega wiocha
i nie nosiłbym tego nawet gdybym za darmo dostał. ( Chyba że w komplecie z dresem, "herbowym"
sygnetem i srebrnym łańcuchem na szyi o grubości krakowskiej suchej)  Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości