Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
to ja coś swojego też pokażę
#1
Czas najwyższy, żeby coś swojego pokazać. No to na początek taki jeden.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
Bardzo dobrze. Tak dalej. Uśmiech Wiem że to Twój styl, ale ja bym zostawił tylko środek fakturowany
a brzeg wypolerował
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#3
Rozpatrywałem taką opcję, żeby zrobić jedną stronę gładką a środek i drugą tak jak jest ale potem stwierdziłem, że to chyba za duży misz-masz będzie. Z resztą, to nie ostatni pierścion jaki robię więc następnym razem coś pokombinuję. Dzięki za miłe słowo Uśmiech
Odpowiedz
#4
I takiego też zrobiłem Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#5
Oki. Fajny . W jaki sposob tego kornika robisz ?
Odpowiedz
#6
troszku go zmasakrowałeś piłką przy kamieniu 
Odpowiedz
#7
(07-13-2016, 09:48 PM)tatarata napisał(a): Oki. Fajny . W jaki sposob tego kornika robisz ?

Wiercę dziurki i wycinam piłką Uśmiech


Co do masakrowania to...cały pomysł opierał się na tym, że do "uszkodzonej" obrączki zostanie wmontowana carga z kamieniem jako element naprawczy (podtrzymujący konstrukcję) toteż jeśli okolice kamienia wyglądają na zmasakrowane to efekt osiągniętyJęzyk Inna sprawa co się komu podoba.
Odpowiedz
#8
tofik87 Nie ważne carga, nie carga /co się komu podoba/: oprawa z kamieniem wisi na srebrnym glucie, do pierwszego zahaczenia. Czarny ażur szczególnie na złotym podłoże całkiem dobry pomysł, lecz tą próbę lepiej przerobić od nowa.
Oprawiam ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości