Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie szlachetne to dobra inwestycja
#11
[color=rgba(62, 128, 216, 0.862745)]Odnośnie wartości [/color]
[color=rgba(62, 128, 216, 0.862745)]Znalezione na Forum[/color]


[color=rgba(62, 128, 216, 0.862745)]http://www.thenaturalsapphirecompany.com/[/color]



[color=rgba(62, 128, 216, 0.862745)]http://www.thenaturalsapphirecompany.com...?pagenum=3[/color]
Odpowiedz
#12
Wiecie co, ja myślę, że tak na prawdę to ma sens tylko wtedy gdy:

a) kupujemy tanio tu i teraz, i sprzedajemy drożej w krótszym czasie, przyczyny niskich cen mogą być różne, ktoś się rozwodzi, podział majątku i sprawa ma być szybko załatwiona, wypadki i zdarzenia losowe, śluby i wesela czy co ktoś sobie jeszcze inny wymyśli akurat. I wtedy takie coś warto kupić, bo sprzedający jest skłonny obniżyć cenę, żeby tylko zdobyć potrzebne pieniądze

b)inwestować w kamienie na lata, ale tutaj jest duże ryzyko, że załóżmy Chiny odkryją mega złoża i będą chciały wyprzedać je w 50 lat, rynek by się załamał już w pierwszych 10 intensywnej sprzedaży, no ale nadal uważam, że to musi być kupione z głową.

Czasami nawet niektóre firmy chcą się szybko wycofać z jakiejś inwestycji w kamień czy inny obiekt i sprzedać coś tanio, firmy czyli też jubilerzy. Tak na dobrą sprawę to ma to jak wszystko sens jedynie wtedy gdy trafi się na okazję.
Zajrzyj do mojego antykwariatu IMARI - antyki i design
Odpowiedz
#13
W jakie kamienie byście zainwestowali? Bo sam się nad tym zastanawiam
Odpowiedz
#14
(03-15-2018, 12:31 PM)kister napisał(a): W jakie kamienie byście zainwestowali? Bo sam się nad tym zastanawiam
bursztyn - w ostatnich 3 t=latach zarobiłem na nim 1500 %
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#15
na świecie można zarobić na kamieniach, ale w polsce na pewno można stracić !   tak to już jest w tym kraju, że nic tutaj sie ie opłaca. z tej polskiej nędzy ludzie patrzą jak by tu michę zapełnić dzieciom, a nie myślą o diamentach, natomiast Ci nieliczni co mają kasę to kupują za granicę i nie szukają diamentów czy innych kamienni szlachetnych u polskiego pośrednika. Taka jest polska rzeczywistość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości