Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czyszczenie z pasty polerskiej
#1
Witam,
po przekopaniu internetów i forum i nieudanych eksperymentach ślicznie proszę o podpowiedź jak usunąć resztki pasty polerskiej skutecznie i szybko. Problem pewnie błahy dla wszystkich oprócz mnie... z góry przepraszam jeśli to pytanie pojawiło się już milion razy, a zwyczajnie nie trafiłam na odpowiedź.
Przedmioty, na których pracuję, pokryte są ciasno dość głębokimi wzorami. Próbowałam ludwików, myjek, amoniaków i nadal ostatecznie usuwam pastę polerską z rowków w przedmiotach wielkości 10x8 mm ręcznie...
Z góry wielkie dzięki za pomoc lub przekierowanie Uśmiech
Odpowiedz
#2
Można włożyć do słoiczka z benzyną ekstrakcyjną niech odmoknie, potem w tym słoiczku do myjki ultradzwiękowej jak masz, a jak nie to pędzelkiem, potem normalnie ludwik.
Odpowiedz
#3
Dawniej kiedy pracowałem u ,,producenta Biggrin " kopert do zegarków żeby się tego pozbyć czasami gotowali w oleju , to było co prawda w głębokich detalach do kopert ale rozpuszczało idealnie .
Odpowiedz
#4
Dzięki za rady, spróbuję Uśmiech
Odpowiedz
#5
Ep, ja używam gorącej wody +mydło do rąk i szczoteczka do zębów...
Odpowiedz
#6
Dobrze czyści się myjką parową, tylko musi mieć ciśnienie conajmniej 3 bary Uśmiech
Odpowiedz
#7
Stary sposób to wygotować w wodzie i potem tak jak pisze Astar6 . Chodzi o to by rostopic wosk na bazie którego jest zrobiona pasta polerska.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości