Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie kupię tombak ?
#1
szanowni forumowicze, jako żem tu nowy witam Was Uśmiech

mam pytanie,

gdzie kupić tombak ?
Odpowiedz
#2
(11-22-2016, 05:45 PM)janek1234 napisał(a): szanowni forumowicze, jako żem tu nowy witam Was Uśmiech

mam pytanie,

gdzie kupić tombak ?

ok już wiem gdzie Uśmiech 

na olx , hehe
Odpowiedz
#3
u Cygana
Odpowiedz
#4
(11-22-2016, 06:45 PM)bafi napisał(a): u Cygana

dobre ++
Odpowiedz
#5
myślę że kupując tombak u cygana, mamy raczej pewność że nie zostaniemy oszukani, co może być rzadkością wśród tej nacji Ząbki
Odpowiedz
#6
(11-23-2016, 01:35 PM)janek1234 napisał(a): myślę że kupując tombak u cygana, mamy raczej pewność że nie zostaniemy oszukani, co może być rzadkością wśród tej nacji Ząbki

Tylko, że cygan sprzedaje tombak w cenie złota więc trochę drogo...........
Przed zastosowaniem czyiś rad, ,... proszę zapoznać się z lekarką lub farmaceutką. Ponieważ wiedza i doświadczenie zdobyte z nieujawnionego źródła może zaszkodzić Tobie lub osobom w Twoim otoczeniu.
Głupota nie boli ale za to ile kosztuję......

Odpowiedz
#7
(11-26-2016, 10:52 AM)slc350 napisał(a):
(11-23-2016, 01:35 PM)janek1234 napisał(a): myślę że kupując tombak u cygana, mamy raczej pewność że nie zostaniemy oszukani, co może być rzadkością wśród tej nacji Ząbki

Tylko, że cygan sprzedaje tombak w cenie złota więc trochę drogo...........
Kiedyś pewien stary żyd mi powiedział "nie ma złotego towaru jest tylko złoty kupiec"
Odpowiedz
#8
Cytat: "nie ma złotego towaru jest tylko złoty klient"

Muszę zapamiętać.. świetne!
Przed zastosowaniem czyiś rad, ,... proszę zapoznać się z lekarką lub farmaceutką. Ponieważ wiedza i doświadczenie zdobyte z nieujawnionego źródła może zaszkodzić Tobie lub osobom w Twoim otoczeniu.
Głupota nie boli ale za to ile kosztuję......

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości