Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koraL
#21
(09-02-2014, 07:54 AM)Opal Kingdom napisał(a): sama wiedza o naturalnych odmianach/rodzajach prawie nic nie daje i dodatkowo nalezy zdobyć jak najwięcej info na temat syntetyków , imitacji ..itd
No nie tak.
Im więcej wiesz o naturalnych tym łatwiej rozpoznasz podróbkę.
Także taka wiedza dużo daje.
Oczywiście dobrze też znać metody podróbek ale bez podstawowej wiedzy się nie obejdzie.


(09-02-2014, 08:52 AM)antoni napisał(a): polski klient przoduje w zakupach badziewia z chin, tajlandi, itd. i nie koniecznie go interesuje naturalny koral. To juz chyba ta nasza kultura Uśmiech

To co wybiera klient to jego sprawa, oby tylko był rzetelnie informowany a nie wprowadzany w błąd przez sprzedawców, którzy często nie świadomie (brak dostatecznej wiedzy o towarze który sprzedają) lub świadomie oszukują.
Odpowiedz
#22
Mam troszkę naturalnego żwirku (ok.5mm) jak by ktoś potrzebował chętnie się na coś wymienie .


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#23
Dobry wieczór!
Ja również chciałam podziękować! Olax - za poruszenie tematu a Wam wszystkim, szczególnie Imenoq za usystematyzowanie informacji. Ostatnio też miałam podobny kłopot z rzetelną odpowiedzią na pytania klienta skąd ta cena, przecież "korala" na rynku jest masa! Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedz
#24
Witam, odziedziczyłam po babci ok. 1,5 kg korala naturalnego w róznej formie, tzn są i ogromne cięzkie naszyjniki po 300 gram, ale także delikatne, w róznych odcieniach czerwieni i rózowe. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, bardzo chętnie prześlę zdjęcia na maila. Wszystkie korale mają ponad 30 lat. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#25
ja takie korale drewniane i wiele innych kupiłam na http://www.innaja.com
Świetny sklep z wieloma gadżetami koralowymi Puść oczko
Odpowiedz
#26
(12-14-2016, 04:57 PM)morisluu napisał(a): ja takie korale drewniane i wiele innych kupiłam na http://www.innaja.com
Świetny sklep z wieloma gadżetami koralowymi Puść oczko

drewniane korale
hahaha

ps. dla wyjaśnienia

KORAL czyli koralowiec to nie koral --- koraliki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości