Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Długie terminy płatności
#1
Jak do tego podchodzicie? Godzicie się na długie terminy płatności czy raczej odpuszczacie sobie? Ale wtedy zapewne traci się klienta i pozostaje jednak pewien niesmak.
Odpowiedz
#2
Mysle, ze to forum to nie jest docelowa grupa użytkowników mogących odpowiedzieć na to pytanie. Z perspektywy biorcy długich terminów mogę powiedzieć, że bogacą się firmy dające długie terminy.
Odpowiedz
#3
Jeżeli jest to jakiś klient z ulicy - to na pewno nie. Jak długi termin płatności to tylko dla sprawdzonych klientów co do których mamy zaufanie i z którymi współpracujemy.
Wiesz, zrezygnujesz to oni zrezygnują z Ciebie. Trzeba być po prostu ostrożnym. Przykładem są te firmy budowlane które działały przy budowie autostrad. Sporo z nich popadało.
Odpowiedz
#4
W przypadku gdy stać kogoś na sponsorowanie klientów to owszem czemu nieUśmiech ale przy sprzedaży biżu złoto, srebro itd to raczej wchodzi w grę gotówka lub przedpłata na konto, inaczej nie ma towaru. Osobiście wychodzę z założenia, że wole zrobic mniej a mieć gotówkę w kieszeni, niż więcej i miliony Uśmiech na papierze których tak naprawdę nigdy mogę nie zobaczyć. Oszustów i krętaczy nie brakuje. Zresztą należy się zastanowić czy np. 2kg sztabę złota lub 100 kg granulatu srebra kupujesz z długim terminem płatność ??? bo jak chętnie przyjmę taką ilość z terminem np. 3 miesiace. UśmiechUśmiechUśmiechUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości