Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kształtowanie obrączek Zaginarka, Zwijarka, Zawijarka, Rolownica
#21
(01-10-2021, 09:57 PM)darcza@gmail.com napisał(a): Jakoś nie przemawiają do mnie sklepy który chińskie produkty reklamuje filmami z urządzeniami Durstona. Ale dzięki za adres sklepu. Porównam ofertę z aliexpres.
Odpowiedz
#22
(01-10-2021, 06:20 PM)kingbabilon napisał(a):
(01-10-2021, 03:45 PM)darcza@gmail.com napisał(a): Witam, wątek nie jest nowy ale myslę że moje pytanie i dyskusja na temat powiększarek może być ciekawa dle wszystkich. Najbardziej dostępne są teraz powiększarki od Rodent, Durston i OMO. Może ma ktoś z Was wiedzę na temat różnic między powiększarkami tych producentów.  Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

zastanawiają mnie ceny tych powiększarek, tu jest taka za obecnie w promocji 50 euro  https://www.hbm-machines.com/producten/j...-model-1-1 . Sklep polecam mam pare rzeczy stamtąd i jestem zadowolony.

Kupiłem powiększarkę w sklepie który poleciłeś. Wyględa pożądnie. Powiększa się b.dobrze, może nawet lepiej niż na Puko które kiedyś używałem. Ze zmniejszaniem jest problem niewypolerowanych powierzchni kształtownicy. Ja będę miał trochę czasu (i ochoty) to spróbuję doszlifować i wypolerować te gniazda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości