Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Konkurs jubilerski -Ogłoszenie wyników
Ta Da Dam!

Ogłaszam III Konkurs jubilerski za zakończony!

Oto lista zwycięzców:

1 miejsce
Szamek - "Wariacja fortepianowa"

2 miejsce
Erddill - "Moon over Bourbon Street"

3 miejsce
Kriss - "Czapla"

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział.
Proszę finalistów o adresy do wysyłki
(i nie ma, że nie chcę - nagrody obowiązkowe :-)
(jest też możliwość odbioru na Amberif 2017 w Gdańsku, Erdidll - może tak wolisz?)

Zdjęcia nagród dziś wrzucę.
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim którzy zagłosowali  Uśmiech
Podczas pracy byłem targany wieloma wątpliwościami. Nie wszystko chciało zagrać tak od razu. 
Czas przeznaczony na tę pracę został podwojony, potem potrojony , a potem przestałem liczyć.
W efekcie wyszła wariacja... w tym kontekście tak duża grupa wsparcia działa wręcz terapeutycznie Uśmiech

Pozdrawiam konkursową brać, zebrała się całkiem słuszna ekipa, choć na początku było tylko cztery osoby !
Odpowiedz
@szamek, @Erddill gratuluję wygranych i wszystkim dziękuję za głosy. Jak dla mnie wszyscy uczestnicy
są wygrani. Zabawa była świetna. Dzięki sponsorom i adminowi Uśmiech Czekam na ciąg dalszy Puść oczko
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Jako drugi zglaszam sie ja. (maly edit, kriss mnie uprzedzil wiec jestem trzeci drugi ;Puść oczko 
Dziekuje za glosy (przy okazji tego konkursu otrzymalem ich najwiecej), zwlaszcza za te dylematy rostrzygniete na moja korzysc Puść oczko Przesledzilem sobie poprzednie konkursy, razem z kolega szamkiem przyczynilismy sie do kilku dylematow Ząbki .

@admin, zglosze sie na amberifie.

Pozdrawiam "statystyczny" dzis Ja .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Nagrody już przygotowane:

[Obrazek: I%20nagroda.jpg]

[Obrazek: 2%20nagroda.jpg]

[Obrazek: 3%20nagroda.jpg]
Odpowiedz
Gratulacje !
Odpowiedz
Ja ze swojej strony dorzucę kilka nagród niespodzianek wykonania mojej drugiej połówki .

@ Erddi przyślij mi na priwa adres do wysyłki .

I oczywiście gratuluje wszystkim zwycięzcom  Biggrin
Odpowiedz
Chciałbym w imieniu "bandy trojga" : szamek, kriss i mój skromny byt utrudnić życie adminowi Ząbki Ząbki
Umówiliśmy się po cichu i mamy ofertę aby nasze nagrody za pierwsze trzy miejsca podzielić i przeznaczyć jako nagrody "niespodzianki" dla tych uczestników konkursu, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biżuterią a mimo to wzięli udział i pokazali swoje prace. Jako, że mówimy o nowicjuszach więc z tego grona wykluczył bym Szrapnela I Maćka 72 sorry Panowie. Mam nadzieje, tak jak i my zadowolicie się dyplomami uznania.
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Wasze życzenie jest dla mnie rozkazem :-)

Skontaktuję się z z młodymi i starymi padawanami:
Gijbrillem, Revilo, i OldBastardem i na pewno będą mile zaskoczeni.

Dyplomy zrobię jutro i dostaniecie je na maila.
Wiem, że dyplom o wygranej w konkursie więcej jest wart niż srebro i złoto.
Odpowiedz
Dyplomy wysłane.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości