Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie o sklep/jubilera z pierścionkami
#1
Cześć,
tak jak napisałem w temacie na powitanie, trafiłem na forum przypadkiem szukając informacji o produktach z sieciówek i zmieniłem całkowicie podejście do poszukiwania pierścionka.

Chciałbym kupić pierścionek zaręczynowy z białego/żółtego z brylantem. Posiadam budżet 4-8 tyś złotych. 

Chciałbym Was prosić o polecenie sklepu lub jubilera z dobrymi jakościowo wyrobami. Nie mam konkretnego pomysłu na wygląd, skłaniam się ku klasyce, ale niekoniecznie (na pewno nie chciałbym typowego wyglądu z sieciówek).

Jeśli chodzi o miejsce, to mieszkam w Rzeszowie, ale mogę podjechać do Warszawy, Krakowa czy też Wrocławia. Biorę także pod uwagę zakup przez internet.

Proszę Was o pomoc, bo szukam już od maja z marnym skutkiem  Eeee.... Eeee.... Eeee....

Dziękuję.
Odpowiedz
#2
Ja robię tylko na zamówienie, nie mam nic do sprzedania. Jutro postaram się zamieścić na FB coś w tym stylu.
Odpowiedz
#3
Na zamówienie może też być, byle miałbym z czego wybierać (zdjęcia, projekt?) i sklep/jubiler miały dobre opinie Uśmiech.
Odpowiedz
#4
Proponuje zjechac troche nizej i kliknac na stronke ,,silverpaul ,, galy mi wychodzily na wierzch jak ogladalam dziela -
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości