Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sieciówkom mówimy NIE
#11
(12-20-2017, 09:47 AM)Ryszard68 napisał(a): kafarleszno, nie to zebym byl malkontentem Uśmiech Zmieniaj swiat, fajnie, trzymam kciuki Uśmiech

Z moich spostrzezen wynika jednak, ze jak ktos jest "melomanem" bizuteryjnym i pozwalaja na to finanse to wie co kupic Uśmiech

Jak zamierzasz przekonać przykładową Dżesike albo Nikole, która oglada "jedyna", "słuszną", antypisową telewizję TVN a w niej pseudo gwiazdkę Anje R czy inną żonę Hollywood, żeby kupiła twój pierścionek 5g za 2000zł nad którym siedziałeś tydzień a nie mega modny znak infiniti 0.6g w pr 333 za 299zl, który ma jej idolka z TVNu, koleżanka Karyna i 3/4 fejsbuka?

Żyjemy w świecie takim jakim żyjemy. W świecie tandenty, pepco, dyskontów, chinszczyzny. W świecie dziary na dupie i sentencji z błędem ortograficznym na przedramieniu. W swiecie gdzie idolem jest degenerat i ćpun z wytatułowanymi oczami. Gdzie zabijanie dzieci nienarodzonych jest bohaterstwem a jedzenia mięsa barbażyństwem. Gdzie byli funkcjonariusze SB krzycza na marszach "konstytucja", "demokracja". Teraz nie liczy sie wyrob tylko marketing. Sprzedac jak najmniej za jak najwiecej poprzez odpowiednia promocje. 

Do kogo więc chcesz trafić? Do tej garstki normalnych? Myślę, że oni wiedzą co dobre. Nie jestem teoretykiem tylko praktykiem już kawałek czasu Uśmiech
Odpowiedz
#12
Również mam wrażenie, że taka akcja nie będzie zbytnio skuteczna. Oczywiście warto przeprowadzać takie akcje, ale nie można nastawiać się na cud. Uśmiech Sieciówki są łatwo dostępne, tanie, no i oczywiście bardzo rozreklamowane - łatwość dostępu sprawia, że są częściej wybierane. Nie każdego też stać na ręczną robotę. Jeśli chcesz wypromować tę grupę na fejsbuku, warto ograniczyć zasięg do naprawdę bogatych, kochających luksus ludzi. Nie ma co tracić czasu na Karyny i Dżesiki Puść oczko
Odpowiedz
#13
(01-16-2018, 12:16 PM)beata78 napisał(a): Również mam wrażenie, że taka akcja nie będzie zbytnio skuteczna. Oczywiście warto przeprowadzać takie akcje, ale nie można nastawiać się na cud. Uśmiech Sieciówki są łatwo dostępne, tanie, no i oczywiście bardzo rozreklamowane - łatwość dostępu sprawia, że są częściej wybierane. Nie każdego też stać na ręczną robotę. Jeśli chcesz wypromować tę grupę na fejsbuku, warto ograniczyć zasięg do naprawdę bogatych, kochających luksus ludzi. Nie ma co tracić czasu na Karyny i Dżesiki Puść oczko

Dlaczego sieciówką nie ? konkurencja ? artysta w dupie ma konkurencję martwi się jak go ocenią a nie za ile kupią/
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości