Ankieta: Wezmę udziałw konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
57.14%
4 57.14%
Nie
28.57%
2 28.57%
Zastanowię się
14.29%
1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Konkurs Jubilerski
#71
Dawno mnie nie było, ale napotkałam informacje o konkursie i zajrzałam z ciekawości.
Przecudnej urody prace. Mnie urzekła głównie ta:
Pampalini - Pierścionek z kamykami
Może dlatego, że lubię błyskotki. Ale wszystkie są piękne!
Odpowiedz
#72
(05-10-2018, 08:57 PM)Vivian napisał(a): Dawno mnie nie było, ale napotkałam informacje o konkursie i zajrzałam z ciekawości.
Przecudnej urody prace. Mnie urzekła głównie ta:
Pampalini - Pierścionek z kamykami
Może dlatego, że lubię błyskotki. Ale wszystkie są piękne!

Dziękuje Vivian Uśmiech
Odpowiedz
#73
(05-05-2018, 10:31 AM)kriss napisał(a): Leszek, jestem spokojny, że nas jeszcze nie jeden raz zaskoczysz Uśmiech

Krisz niestety nie da rady.
Nie mam już funduszy na emaliowanie. Tak już jest :-( że nie zawsze da się zrobić to co się kocha :-(
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#74
Wchodzę na forum, stary baner konkursu "świeci" nadal.
Klikam ma niego i mam regulamin i zasady udziału.... Odnośnika do zdjęć doszukać się ciężko.
Jeśli to nie jest duży problem, poproszę Panie Adminie o podlinkowanie w pierwszym poście galerii i wyników.
Odpowiedz
#75
(03-17-2019, 07:00 PM)szrapnel napisał(a): Wchodzę na forum, stary baner konkursu "świeci" nadal.
Klikam ma niego i mam regulamin i zasady udziału.... Odnośnika do zdjęć doszukać się ciężko.
Jeśli to nie jest duży problem, poproszę Panie Adminie o podlinkowanie w pierwszym poście galerii i wyników.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#76
(03-17-2019, 07:11 PM)GRAWERka napisał(a):
(03-17-2019, 07:00 PM)szrapnel napisał(a): Wchodzę na forum, stary baner konkursu "świeci" nadal.
Klikam ma niego i mam regulamin i zasady udziału.... Odnośnika do zdjęć doszukać się ciężko.
Jeśli to nie jest duży problem, poproszę Panie Adminie o podlinkowanie w pierwszym poście galerii i wyników.


To były piękne dni :-) Ola, Caaktos, Kriss, i reszta bawiliśmy się na konkursach ----- to były piękne dni .........................więcej warte niż kasa
:-(
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#77
Dzięki za odświeżenie wspomnień :-)

Prezentacje prac można obejrzeć:
http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=3428

Ogólnie wszystkie prezentacje są w wątkach na górze:
http://www.srebrnie.pl/forumdisplay.php?fid=9

Baner konkursowy chyba został gdzieś w pamięci przeglądarki, bo ze strony był zdjęty.

A co myślicie o konkursie letnim - bez nagród- tylko za dyplom i wieczną chwałę?
Forum trochę przycichło, pewnie i moje zaniedbania, bo inne priorytety mam ostatnio, ale nie umiera całkiem jeszcze!
Odpowiedz
#78
Jestem otwarty na propozycje. Ząbki To nie forum przycichło, tylko cała branża Smutny
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#79
Jestem za :-)
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości