Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwani projektanci biżuterii do stałej współpracy
Exclamation 
Dzień dobry,

nie wiem czy dobry dział, więc w razie czego proszę o przeniesienie. 

Poszukuję projektantów biżuterii do stałej współpracy. 
Styl: yes, w.kruk, apart, van cleef & carpels, harry winston, chaumet, boghossian, jewellery theatre, faberge, stenzhorn

Wynagrodzenie do ustalenia.

Kontakt: skuczera@hbwings.com 

Wymagana kreatywność, umiejętność rysunku, znajomość podstaw o tworzeniu biżuterii, rodzajach kamieni.

Bardzo proszę osoby zainteresowane o kontakt.

Pozdrawiam

Sylwia Kuczera
Odpowiedz
Gdybym maił mniej do emerytury, to sam bym startował. Drobna uwaga, te firmy które umieściliście na początku
powinny być na końcu. Dla złotników niema tam nić awangardowego, luksusowego ani oryginalnego. Poza tym porównanie
Van Cleef & Arpels z pierwszą trójką to obelga, bez obrazy. Uśmiech

Miłego dnia Krzysiek Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Może Pani Sylwia opowiedziałaby cokolwiek o firmie, bo ja akurat jestem projektantem biżuterii,
ale pracuje dla firm jubilerskich i chciałbym raczej mieć się czym pochwalić w CV, a z profilu
działalności firmy HBWings wyziera mydło i powidło, natomiast biżuterii ni śladu.

18.13.Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
46.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
46.45.Z - Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków
47.75.Z - Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
73.12.C - Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości