Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent na Dzień Babci
#1
Co myślicie o biżuterii Giorre? 
Ja wybrałam z tej strony dla babci bransoletkę z pereł swarovskiego jak i kolczyki do kompletu. Bardzo duży plus sklepu, że biżuteria jest unikatowa... Ząbki.
Odpowiedz
#2
Nie lubię krytykować. Każdy chodzi własnymi ścieżkami, ale jak dla mnie tam nie ma nic unikatowego. Chyba że babcia lubi paradować w szkiełkach i sztucznych perłach. Smutny
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#3
Moja kochana babcia, która praktycznie mnie wychowała, w tym roku skończyła osiemdziesiąt lat... Z tej okazji postanowiłam sprezentować jej coś wyjątkowego. Moja babcia to prawdziwa dama, byłam więc przekonana o tym, że spodobają jej się ponadczasowe perły - naszyjniki z naturalnych pereł w końcu uznawane są przez niektórych za podstawowy atrybut kobiecości. Moja koleżanka poleciła mi pewien sprawdzony przez nią sklep z biżuterią - udało mi się zakupić tam naprawdę zjawiskowy naszyjnik w bardzo dobrej cenie. Babcia była nim zachwycona.
Odpowiedz
#4
Koleżanka? niech zgadnę ........ Sylwia322 ?
apsolwent oślej łafki
Odpowiedz
#5
To fakt kriss są różne gusta i biżuteria która tam jest nie opiera się tylko na szkiełkach jak to napisałeś i sztucznych perłach, bo jak byś się bardziej zagłębił to byś znalazł fajne zawieszki o wzorach tj np. czakry, naturalne kamienie, czaszki, ludzkie serce itp.... nie które z nich nie znalazłam nigdzie indziej więc jak dla mnie jest to unikat ;p.
Odpowiedz
#6
(01-30-2019, 10:10 AM)sylwia322 napisał(a): To fakt kriss są różne gusta i biżuteria która tam jest nie opiera się tylko na szkiełkach jak to napisałeś i sztucznych perłach, bo jak byś się bardziej zagłębił to byś znalazł fajne zawieszki o wzorach tj np. czakry, naturalne kamienie, czaszki, ludzkie serce itp.... nie które z nich nie znalazłam nigdzie indziej więc jak dla mnie jest to unikat ;p.

chyba źle szukałem, bo po za perłami SWAROVSKI nic nie znalazłem. W sieci jest morze pięknych rzeczy i rzeczywiście unikatowych. 
Najważniejsze, że babcia jest zadowolona Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#7
(01-30-2019, 11:57 AM)kriss napisał(a):
(01-30-2019, 10:10 AM)sylwia322 napisał(a): To fakt kriss są różne gusta i biżuteria która tam jest nie opiera się tylko na szkiełkach jak to napisałeś i sztucznych perłach, bo jak byś się bardziej zagłębił to byś znalazł fajne zawieszki o wzorach tj np. czakry, naturalne kamienie, czaszki, ludzkie serce itp.... nie które z nich nie znalazłam nigdzie indziej więc jak dla mnie jest to unikat ;p.

chyba źle szukałem, bo po za perłami SWAROVSKI nic nie znalazłem. W sieci jest morze pięknych rzeczy i rzeczywiście unikatowych. 
Najważniejsze, że babcia jest zadowolona Uśmiech

Fakt jest JEDNA zawieszka z krzemieniem pasiastym a więc nie można powiedzieć że nie ma naturalnego kamienia! Jeden jest! Więcej nie znalazłem  Eeee....
A że to masówka która z unikatową biżuteria nie ma nic wspólnego, dla mnie unikat to jedna sztuka (to tak dla jasności) a nie produkcja kilkanaście/kilkadziesiąt czy kilkaset sztuk tego samego.
Co nie znaczy że nie może się komuś podobać, bo czy każdy musi nosić unikat?
Odpowiedz
#8
_____
Odpowiedz
#9
Heart 
biżuteria giorre jest unikatowa bo ma możliwość unikalnej personalizacji w aplikacji giorre designer gdzie klient projektuj swój własny grawer na biżuterii. 
Poza tym jest kategoria unikatów,  gdzie jest np biżuteria drewniana z żywicą
  Biggrin
Odpowiedz
#10
_____
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości