Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMBERIF 2019
#1
Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych co na targach AMBERIF 2019.

Niestety nie ma mnie tam z Wami.
Trochę stęskniłem się za tą targową atmosferą.
Mam nadzieję, że ktoś będzie tak miły i zda relację.
I oczywiście Silverpaul mam nadzieję,  że zgarniecie z córką najlepsze nagrody!
Może za rok?
Odpowiedz
#2
Byłem, widziałem. Paweł chyba capnął drugą nagrodę (o ile mnie oko zbielałe nie myli).
Targi się skurczyły. Mało wystawców i jeszcze mniej klientów. Bursztyn przemija, więc
Wielki Deweloper z Żoliborza nie zarobi na przekopie Mierzei, jak planował. Jest trochę
Chińczyków, Niemców i wszystko. Właściciele wielu stoisk siedzą w boksach kiwając się
na krzesłach z nudów. To co było dwa, trzy lata temu se ne vrati. Jak zwykle ciekawa
Galeria Projektantów, ale tam nie tylko bursztyn. Jak w przyszłych latach Amberiff nie
zamieni się po prostu w targi biżuterii, a nie wyłącznie biżuterii z bursztynem, to czeka
je pogrzeb z nielicznym konduktem.
To pisałem ja Cactoos - wasz terenowy reporter.

PS
No byłbym zapomniał o Międzynarodowym KĄkursie, którego tematem był "Kairos".
Kto zacz ten Kairos niech se kto ciekawy w Wiki przeczyta, bo wygrał Meksykanin, za
m.in. trafne odniesienie się do tematu - jak to ujęła szacowna kumisja ekspertuff.
Autor zwycięskiej pracy na kĄkursie bizuteryjnym ugryzł bursztyn. Tak, kuleżeństwo
nie ma zwidów literalnych. Ugryzł kawał bursztynu i wygrał! Aż dziwne, że nie wsadził
go sobie w d**ę jak ten tampon, który był wygrał kilka lat temu. Ja na te kĄkursy za mało
szalony jestem, proszę kuleżeństwa.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#3
Dzięki za relację.
Ale i tak chciałbym tam być :-)
Odpowiedz
#4
i po jeździć na targi jak później można wszystkie się dowiedzieć z relacji Cactoos-a Uśmiech
Odpowiedz
#5
Byłem w piątek. To samo co roku. Ludzie mniej. Wystawcy narzekali. Nawet przy stoiskach ze złotem gdzie nigdy nie podchodziłem bo kolejka Teresek i Bożenek była bardzo długa, w tym roku można było wejść i od ręki kupić co się chce Puść oczko
W bursztyn się zaopatrzyłem po 0.8 eu za gram, do oprawy w srebro jak znalazł Puść oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości