Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drukarki mjewelry
#1
Cześć, 

czy ktoś z Was pracował na sprzęcie firmy makex (m-jewelry, m-one) i może podzielić się spostrzeżeniami http://www.makex.com/mjewelry/ Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Mnie to wygląda da kolejną mutację Wanhao, Photon, itp. czyli wyświetlacz od telefonu,
ramka z folią teflon i oś Z do podnoszenia warstw. Nie znaczy to, że nie działa, bo Wanhao
za 2000 zł działa i da się nawet wydrukować pierścionek z łapkami do kamieni fi 1mm.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#3
Witam
Pracuję na M-JewelryU60. Napisz co Ciebie interesuje; postaram się w miare możliwości wyjaśnic.
Odpowiedz
#4
(04-24-2019, 09:42 PM)zajon napisał(a): Witam
Pracuję na M-JewelryU60. Napisz co Ciebie interesuje; postaram się w miare możliwości wyjaśnic.

Piszcie publicznie, bo i mnie interesuje. Np. rodzaj matrycy, slicer jest czy nie, równomierność naświetlenia w krańcach pola.
Może jakieś foty wydruków?
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#5
Drukarka w technologi DLP na osprzęcie Texas Instruments, prowadnica liniowa HIWIN i własne oprogramowanie w j.polskim bardzo intuicyjne, proste a zarazem posiadające wszystko to co potrzeba do przygotowania modelu do wydruku. System otwarty czyli lecimy na każdej żywicy. Jakość i precyzja wydruku na poziomie Asigi. Zjawiska jak dystorsja lub niedoświetlanie w krańcach pola nie występują. Powtarzalność 100%. Tutaj: www.zagotech.pl mozna zobaczyc wydruki tych drukarek; ja w wolnej chwili zapodam coś od siebie.
Odpowiedz
#6
(04-11-2019, 06:49 PM)cactoos napisał(a): Mnie to wygląda da kolejną mutację Wanhao, Photon, itp. czyli wyświetlacz od telefonu,
ramka z folią teflon i oś Z do podnoszenia warstw. Nie znaczy to, że nie działa, bo Wanhao
za 2000 zł działa i da się nawet wydrukować pierścionek z łapkami do kamieni fi 1mm.

A tarcze mi wydrukujesz ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#7
Tarcze? Kapitana Ameryki? raczej nie da rady bo to z vibranium było wykute Uśmiech
a tak poważnie, jaka tacza, wymiary? moze jakieś foto modelu albo stl
Odpowiedz
#8
(04-26-2019, 08:56 AM)zajon napisał(a): Tarcze? Kapitana Ameryki? raczej nie da rady bo to z vibranium było wykute Uśmiech
a tak poważnie, jaka tacza, wymiary? moze jakieś foto modelu albo stl

Grawerka zawraca dupe krążkami od 5? lat, kto mu wytnie krążki z blachy rożnego typu(byle tanio). Niby giloszarkę składał, a wykrojnika nie może się dorobić.. Drukowanie płaskiej blachy z dziurką w środku, jest tym, do czego drukarki stworzono... Temat i zlecenie życia czeka.
Odpowiedz
#9
(04-25-2019, 12:28 PM)zajon napisał(a): Drukarka w technologi DLP na osprzęcie Texas Instruments, prowadnica liniowa HIWIN i własne oprogramowanie w j.polskim  bardzo intuicyjne, proste a zarazem posiadające wszystko to co potrzeba do przygotowania modelu do wydruku. System otwarty czyli lecimy na każdej żywicy. Jakość i precyzja wydruku na poziomie Asigi.  Zjawiska jak dystorsja lub niedoświetlanie w krańcach pola nie występują. Powtarzalność 100%.  Tutaj:  www.zagotech.pl  mozna zobaczyc wydruki tych drukarek;  ja w wolnej chwili zapodam coś od siebie.

Dzięki za informację. Czy można taki wydruk od razu wulkanizować?
Odpowiedz
#10
Zakładając że wydrukujesz model z resinu HT który przenosi wysoką temp. i oczywiście oczyścisz model z supportów to nie widze problemu żeby zapakować to w gumę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości