Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimny kowal
#1
Postanowilem pokazac cokolwiek i ja. Moze to nie jest czyste "jewellery" ale takie tam recznie kute drobiazgi. Na przyklad bransoletka z cienkiej blachy miedzianej z guzami w ksztalcie kamieni.

Zdjecia sa zrobione specjalnie na ebay i ocechowane www.

[Obrazek: bracelet1.jpg]

[Obrazek: bracelet2.jpg]

[Obrazek: bracelet3.jpg]

[Obrazek: bracelet4.jpg]
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#2
"takie tam"
Śliczne rzeczy tworzysz. Przeglądałam stronę oglądając Twoje kute cudeńka, aż odbiłam się od czegoś większego. Nie jest to biżuteriaUśmiech
Ale robi wrażenie.

[Obrazek: IMG_2027.jpg]
Odpowiedz
#3
Kawał metaluUśmiech
To szyld jakiegoś baru?
Wygląda klimatycznie, jakby przeniesione z lat 20.
Widzę, że większe formaty wychodzą Ci podobnie dobrze jak małe.
Odpowiedz
#4
Te wieksze formaty zrobione byly do dwoch "polskich" knajpek na Greenpoint. Jakos tak ze 3 lata temu, wtedy jeszcze nie robilem zdjec z realizacji. Mam jeszcze jedno niepublikowane , tylko musze obrobic w fotoszopie, czyli usunac niepozadane osoby z tla. Moze dzisiaj sie do tego zabiore.

Az dwa sie znalazly !
Poobcinalem troche te fotki, ale ludzi pokazywal nie bede, tym bardziej bez ich zgody. To jest z nocnej dyskoteki, projekt dla dwoch takich designerow, dosyc slawnych, bo robili wystroj kilku klubow w LA.

Zdjecia zrobione w trakcie montazu, bo te z warsztatu sa na stronie.

[Obrazek: europa1.jpg]

[Obrazek: europa2.jpg]
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#5
Robią wrażenie te Twoje prace-brawo!
Odpowiedz
#6
Justynko, Twoje tez robia duze wrazenie, design jest swietny.

Admin nakazal chwalic sie swoimi dzielami, wiec wklejam dwa wisiorki. To moje pierwsze w zyciu kamienie osadzone w czyms, nie liczac tych co w dziecinstwie osadzilem w oknach sasiadow.
Do kargi podeszlem po kowalsku, jest wykuta z jednego kawalka blaszki, bez lutowania, bez szczelin, lity kawal metalu. Kamyk to czarny onyx, taka taniocha, bo przed drozszymi mam jeszcze "stracha".

[Obrazek: IMG_6380.jpg] [Obrazek: IMG_6388.jpg] [Obrazek: IMG_6395.jpg]

I pytanie skierowane do pan odwiedzajacych forum : mozna takie cos nosic, zawiesic na sobie, czy to sie nie nadaje na bizuty ?
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#7
Jeszcze raz powiadam "zmień metal."Cool
A kamieni nie bój się .Puść oczko
A w koło kamyczków tylko sztychelkiem i profeska na całegoRozmarzony
Odpowiedz
#8
Ale co mam zmienic, ja lubie miedz. To bardzo wdzieczny metal, potrafi wynagrodzic trud wlozony w obrobke niesamowitym efektem koloru. Ostatecznie moge ja laczyc ze srebrem. Teraz bede sie zastanawial jakie kamienie pasuje do tego, zielone chyba ?
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#9
Twoja biżuteria bardzo mi się podoba, choć muszę przyznać, że miedzi dotąd nie doceniałam.
Te wisiorki są niesamowite. Właściwie w kształcie wydają mi się bardzo erotyczne.
Ale to może moje skojarzenie jest przez to, że wiele twoich prac odwołuje się do kobiecego ciała, te syreny i popiersiaUśmiech
Odpowiedz
#10
Caly swiat kreci sie wokolo kobiecego ciala!
A ten erotyczny efekt jest niezamierzony, chociaz koledzy kowale wyrazali swoje skojazenia "glebiej". I jeszce pisali cos o listku figowym.
Teraz wielka pomylka w doborze kamienia , gold stone czyli piasek pustyni. Nieostroznie posluzylem sie palnikiem i zmatowilem go troche, moglem oslonic czymkolwiek, teraz juz "po ptokach".
[Obrazek: IMG_6426.jpg]
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości