Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozłacany 18karatowym białym złotem naszyjnik zrobiony z oryginalnych kamyczków SWARO
#1
Witam, mam zamiar kupić mojej dziewczynie naszyjnik, jest on tak jak w temacie pisze pozłacany 18karatowym białym złotem naszyjnik zrobiony z oryginalnych kamyczków SWAROVSKI, czy ktoś wie czy to dobry wyrób, czy przy pierwszym lepszym kontakcie z wodą ten naszyjnik nie zczarnieje? Może mi ktoś coś doradzic?
Odpowiedz
#2
To znaczy chcesz kupić naszyjnik z żelaza pokryty cienką warstewką złota z kawałkiem szkła (bo tym jest kryształek Swarovskiego).
Osobiście doradzał bym już bardziej srebro jeśli ma być w niskich kosztach. Nigdy nie wiesz ile pozłota Ci wytrzyma. Oczywiście na pewno nie zczarnieje, najwyżej złoto wytrze się po jakimś czasie, ale to raczej więcej niż pół roku, a jak dobrze zrobiony to wiele dłużej.
Nie lepiej coś mniejszego a lepszej jakości?
Odpowiedz
#3
tzn co polecasz? Naprawde podoba mi się ten naszyjnik ale cóż wolałbym jednak żeby moja dziewczyna ponosiła coś dłużej, pieniądze jednak odkrywają tu kluczową rolę ponieważ niemam ich zbyt dużo
Odpowiedz
#4
Nawet jeśli biżuteria jest z tańszych materiałów, najważniejsze by Tobie się podobała. Jeśli tak, to kupuj.
Oczywiście pozłacane wyroby i szklane kryształki Swarovskiego może nie są najcenniejsze na świecie, ale wiem, że potrafią się podobać.
Nie dałeś zdjęcia ani linku do naszyjnika, więc ciężko się wypowiadać ogólnie. Myślę, że kilkadziesiąt złotych możesz dać. Jak więcej, to na prawdę warto bardziej coś ze srebra.
Odpowiedz
#5
Oto link: http://allegro.pl/serce-ze-skrzydlami-sw...80838.html
Warto?
Możecie coś zaproponować w tej cenie?
Odpowiedz
#6
Uważam, że jest to śliczny wisiorek.

Ważne jest to, że Tobie się podoba i pewnie spodoba się Twojej dziewczynie.
Walentynki to dzień w którym serduszka jak najbardziej są wskazaneUśmiech
Na diamenty jeszcze przyjdzie czas, a ten wisiorek na pewno sprawi dużo radości.

Jeśli jest pozłacany nie straci koloru od wody.

[Obrazek: 69610184.jpg]
Odpowiedz
#7
Ja nie polecam. Ciekawe czy kryształki są porządnie wklejone/równo i czy po ewentualnym wyczyszczeniu w przyszłości nie wypadną albo będzie widać czarne przebarwienia od kleju. Nawet przy kwocie koło 50zł postawiłbym na coś bardziej ''porządnego'' i ze srebra.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości