Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zapytanie
#1
Witam , mogę prosić opinię o produkcje , tzn pochodzenie , autentyczność , czy ktoś miał do czynienia z tymi wyrobami , jestem zainteresowany kupnem, jest jednak parę wątpliwość , proba 585 170zł/gr wyrób nowy link do aukcji https://www.olx.pl/oferta/louis-vuitton-...C8ahU.html


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Ładny łańcuszek. Ogniwa z odlewu. Cena hurtowa brutto. W sklepie ok. 300zl/g.
Sprawdz czy ma bite polskie cechy probiercze. Jak nie to daj komuś zaufanemu do sprawdzenia albo zainwestuj pare zł i daj do urzędu probierczego do ocechowania.
Autentyczność? Tego nie wiem. Jak złoty i ładny to brać.
Odpowiedz
#3
Yves Saint Lauret za taką cenę ? To nie odlew tylko tłoczone elementy. Moim skromnym zdaniem to wyrób pozłacany. Biżuteria YSL jest głównie z 18 karatowego złota.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#4
Pozłacany za 18k? Moim zdaniem normalna 14stka. Gość sam tłoczy albo odlewa i sprzedaje. Do mnie nie raz podjeżdżali przedstawiciele z Yves albo Chanelkami Puść oczko Cena hurtowa za 585.
Odpowiedz
#5
(11-25-2019, 10:50 AM)kriss napisał(a): Yves Saint Lauret za taką cenę ? To nie odlew tylko tłoczone elementy. Moim skromnym zdaniem to wyrób pozłacany. Biżuteria YSL jest głównie z 18 karatowego złota.

LOUIS VUITTON. Będzie jakiemuś panu pasował do torebki. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#6
wyrób nie ma Polskich znaków , jest tylko próba złota nabita , osoba sprzedająca zgadza sie na sprawdzenie i ocechowanie w urzedzie probierczym w Chorzowie , co Pan o ty mysli
Odpowiedz
#7
Jak urząd probierczy podbije cechę, że 585 to nad czym się zastanawiać? Jak się podoba i jest kasa to brać. To biżuteria nie sweter, metki przyszytej nie będzie miał Puść oczko
Płacisz za złoto cenę hurtową (czyli tanio) a nie za markowy znaczek.
Odpowiedz
#8
raczej to oryginał nie jest ,ktoś musi się podszywać pod firmę , zalezy mi tylko na tym aby to było złoto , a nie jakiś pozłacany badziew . Nigdy nie byłem w urzędzie probierczym , co trzeba tam zamówić żeby było 100% pewności ? sprawdzenie i wybicie cechy ? sprawdzają każde ogniwo osobno ? bo na tym jest wybita tylko próba , pochodzenia nie chciał mi podać , kiedys dzwoniąc po prawie identyczny łańcuszek sprzedajacy twierdził ze z Emiratów , zastanawia mnie fakt , jeśli to jest cena hurtowa , to na czym oni zarabiają skoro mają wystawione dużo takich rzeczy i zajmują sie handlem złotem
Odpowiedz
#9
(11-25-2019, 03:29 PM)cactoos napisał(a):
(11-25-2019, 10:50 AM)kriss napisał(a): Yves Saint Lauret za taką cenę ? To nie odlew tylko tłoczone elementy. Moim skromnym zdaniem to wyrób pozłacany. Biżuteria YSL jest głównie z 18 karatowego złota.

LOUIS VUITTON. Będzie jakiemuś panu pasował do torebki. Biggrin

Racja  Biggrin LV a nie YSL
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości