Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwszy oby nie ostatni
#21
Bardzo ładnie wyszły Ci kolczyki. Masz naprawdę talent.
Odpowiedz
#22
Witam . Zauważyłem że , ostatnie czasy coś niechętnie dzielicie się zdjęciami  swoich praca. Cóż więc ja wam pokaże moje proste prace  wszakże jestem amatorem. Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#23
Widzę że odlewy, ale oprawieś szmaragdy. Szacun Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#24
rainbow moonstone i srebro


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#25
(12-02-2021, 05:55 PM)kingbabilon napisał(a): rainbow moonstone i srebro

Podobały mi się bardziej poprzednie kolczyki ze szmaragdami.
Tutaj ten kamień na zdjęciach wygląda na popękany, choć zapewne w rzeczywistości jest dużo piękniejszy.

Poszukałem sobie o kamieniu księżyczowym.

wg. wiki:
Kamienie charakteryzują się specyficznym zjawiskiem świetlnym zwanym adularyzacją, występującym na wygładzonej, okrągławej powierzchni kamienia w postaci niebiesko połyskującego pasemka, które przesuwa się przy poruszaniu kamieniem.

Czy jest ten efekt w tym pierścionku?
Odpowiedz
#26
(12-12-2021, 10:31 AM)admin napisał(a):
(12-02-2021, 05:55 PM)kingbabilon napisał(a): rainbow moonstone i srebro

Podobały mi się bardziej poprzednie kolczyki ze szmaragdami.
Tutaj ten kamień na zdjęciach wygląda na popękany, choć zapewne w rzeczywistości jest dużo piękniejszy.

Poszukałem sobie o kamieniu księżyczowym.

wg. wiki:
Kamienie charakteryzują się specyficznym zjawiskiem świetlnym zwanym adularyzacją, występującym na wygładzonej, okrągławej powierzchni kamienia w postaci niebiesko połyskującego pasemka, które przesuwa się przy poruszaniu kamieniem.

Czy jest ten efekt w tym pierścionku?

Te kamienie tak mają, są pełne pęknięć  i tak podczas poruszania pierścionkiem pojawia się niebieska poświata.
Odpowiedz
#27
Witam wszystkich. Chciałbym się dzisiaj pochwalić moją skromną pracą. prawdopodobnie jedyne takie połączenie ( tu sobie posłodziłem hehe) Srebrny pierścionek z czarnym onyksem i do tego kamień księżycowy aby rozświetlał swoim niezwykłym blaskiem jego czerń . W 100% procentach moja ręczna praca , nawet otworek w onyksie robiłem sam.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#28
Jesteście niesamowici. Szacun(ek).
Odpowiedz
#29
Ładnie, skromnie, bez przesady, ale ładnie.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#30
Nic sie nie chwalicie to ja po zanudzam was jeszcze moimi prostymi wyrobami . Srebro i agat dendrytowy.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości