Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lutownicze do biżuterii
#1
Witam potrzebuje kupić lutownice do podstawowych napraw biżuterii. Zerwane łańcuszki z lutowanie Koluszkach srebrnego itp. Jaka lutownice polecali byście do srebra dla początkującego. Oczywiście nie biorąc pod uwagę tych po parę tysięcy. 
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Odpowiedz
#2
Żyje ktoś tu na tym forum?
Odpowiedz
#3
Sprawdziłem w Wikipedii.
"Lutownica to narzędzie służące do lutowania. Składa się ona z kolby, służącej jako uchwyt oraz grota, czyli części mającej bezpośredni styk ze spoiwem – lutem. Możemy je podzielić na: ... ".
Nie wiesz o co pytasz.
Odpowiedz
#4
(07-20-2021, 07:09 PM)Gziutek napisał(a): Sprawdziłem w Wikipedii.
"Lutownica to narzędzie służące do lutowania. Składa się ona z kolby, służącej jako uchwyt oraz grota, czyli części mającej bezpośredni styk ze spoiwem – lutem. Możemy je podzielić na: ... ".
Nie wiesz o co pytasz.

Ty tak poważnie?? Sprawdź jeszcze raz później znowu sprawdź.
Odpowiedz
#5
(07-21-2021, 11:47 AM)Miki1q napisał(a):
(07-20-2021, 07:09 PM)Gziutek napisał(a): Sprawdziłem w Wikipedii.
"Lutownica to narzędzie służące do lutowania. Składa się ona z kolby, służącej jako uchwyt oraz grota, czyli części mającej bezpośredni styk ze spoiwem – lutem. Możemy je podzielić na: ... ".
Nie wiesz o co pytasz.

Ty tak poważnie?? Sprawdź jeszcze raz później znowu sprawdź.

do lutowania srebra,złota,platyny uzywa sie palników + lut odpowiedni do danego stopu Smutny
poczytaj Zastawniaka a następnie napisz sensowne pytanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości