Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giełda kamieni, minerałow i wyrobów jubilerskich
#11
A to fakt - zapomniałam o bursztynie, który jest dość popularny Uśmiech
W litoterapii jest też metoda energetyzowania wody kamieniami - zostawia się kamień w wodzie na jakiś czas, a potem pije te wodę, oczywiście już bez kamienia Puść oczko Ale ta metoda też chyba nie dotyczy wszystkich minerałów.
Ja lubię kamienie w różnych formach - w postaci biżuterii (uwielbiam hematytowe obrączki i ametysty w kolczykach), noszę też przy sobie w malutkim woreczku moje ulubione bębnowe ametysty i kryształ górski oraz nieobrobiony czarny turmalin).
Lubię też wykonywać biżuterię dla konkretnych osób z dopasowaniem kamienia do osobowości Uśmiech To takie intuicyjne gdybanie, ale mi się lepiej tak pracuje i odbiorcy też są zwykle zadowoleni. Uśmiech
Odpowiedz
#12
A jak robisz tą biżuterię to jak dobierasz kamień do osobowości. Jakie kryteria stosujesz?
Odpowiedz
#13
Wyłącznie intuicyjne Uśmiech kiedyś trochę interesowałam się kamieniami właśnie pod kątem ich działania energetycznego i na tej podstawie dopasowuję do osób. Albo jeśli znam człowieka, jego słabsze i mocniejsze strony, ew. choroby, to też pod tym kątem dopasowuję kamień Uśmiech Nie mam dowodów na to, że kamień działa na taka osobę, ale samo tworzenie ma wtedy dla mnie dodatkowy wymiar Uśmiech
Odpowiedz
#14
jA CZĘSTO ROBIĘ NA ZAMÓWIENIE, więc jeśli wprowadziłabym coś takiego , to może to się spodobać moim klientom. Najlepiej jak poczytam sobie na te tematy.
Odpowiedz
#15
    Kageki to to zdjęcie ,które to twoje?
Odpowiedz
#16
Moje prawdopodobnie to te fioletowe, reszta mojego szefa, oprócz rubinu.
Odpowiedz
#17

Super zaraz wrzucę do fotoshopa powiększę szczegóły i zobaczę jak to jest zrobione
(02-29-2012, 06:06 PM)kageki napisał(a): Moje prawdopodobnie to te fioletowe, reszta mojego szefa, oprócz rubinu.

Odpowiedz
#18
Magdo
Myślę że mogę pomóc. Kageki dopiero zaczyna ale nieźle mu idzie


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#19
A możesz wrzucić więcej tych zdjęć? Podoba mi się.
Odpowiedz
#20
Poszperam i cosik jeszcze wrzucę.Uśmiech
Kurcze, tle tego mam że nie wiem co wrzucić. Lepiej podam Ci linka do mojej stronki Arte-Silver
Miłego oglądania
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości