Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miedziana róża.
#1
Zdecydowałem popracować nad czymś trudniejszym niż moja ostatnia bransoletka i wykonałem miedzianą różę a właściwie różyczkę. Użyłem blachy miedzianej 0,25 mm a na listek 0,30 mm. Ma to być zawieszka do kolczyka, na zdjęciach jest bez bigla bo mam tylko srebrny i jakoś mi do niej nie pasuje. Czerwono-rdzawa oksyda wyszła mi przypadkowo po zanurzeniu rozgrzanej róży w wodzie w której płukałem wcześniej inne elementy po kwasie siarkowym.


Załączone pliki Miniatury
           
"Grawer Met" Paweł Tucki[url=http://www.facebook.com/MetaluBlask][/url]
Odpowiedz
#2
Ladniutka
Ingenuity is the third hand of a craftsman ...
Tom

Odpowiedz
#3
Wygląda jak by była z grubszej blachy, chyba że jest bardzo maleńka, ale naprawdę ładna. Zawieszkami się nie przejmuj bo wiekszość klientów prosi o srebrne nawet do miedzianych kolczyków, ze wzgledu na uczulenia.
Odpowiedz
#4
urocza! Uśmiech myślę, że kolczyki będą śliczne z takimi różyczkami Uśmiech
Odpowiedz
#5
Dałes mi natchnienie na dziś też zrobiłam różę ale wisior. Dzięki za natchnienie nie maiłam na dziś pomysłu.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#6
(04-18-2012, 05:22 PM)magda napisał(a): Dałes mi natchnienie na dziś też zrobiłam różę ale wisior. Dzięki za natchnienie nie maiłam na dziś pomysłu.

Cieszę się, że mogłem chociaż w ten sposób pomóc. Uśmiech Twój wisior cudny. Moja żona na temat tego wisiora powiedziała jedno zdanie: "jejku ale śliczny".
"Grawer Met" Paweł Tucki[url=http://www.facebook.com/MetaluBlask][/url]
Odpowiedz
#7
Hej, Pete. Urocza ta Twoja różyczka. No i trudna bo w małej skali.
Bigle możesz zrobić srebrne i zaoksydować np. chemicznie na kolor zbliżony do miedzi.
Ładna praca, oby tak dalej, facet.
Odpowiedz
#8
Magda, Twoja róża piękniejsza, ale Pete też super jak na początek.
Odpowiedz
#9
Różyczka pete jest bardzo maleńka to dużo większa skala trudności. Ja się nie podejmuje zrobić takiego maleństwa jak pete i pewnie by mi nie wysszło ładnie, podziwiam go ,że od razu tak mu się udało.
Odpowiedz
#10
Obie są śliczne, choć ta Twoja Pet to rzeczywiście maleństwo. Ta oksyda w tym kolorze się utrzyma, bo mi często miedź brązowieje później.
A Magdo twoja różyczka jest perfekcyjna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości