Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżuteria srebrna i hand made
#1
Zapraszam na stronę http://www.facebook.com/pages/Allkonpl/184808281543245 . Znajdą Państwo na niej zarówno tradycyjną biżuterię srebrną z bursztynem jak i nowoczesną ręcznie robioną biżuterię.
Odpowiedz
#2
Niebieska biżuteria

Niebieski jest kolorem prawdy. Pasuje więc do ludzi twórczych, którzy dociekają tej prawdy lub próbują pokazać jej inne oblicza. Wiele kobiet noszących niebieskie ubrania i biżuterię wskazuje na to, że ten kolor pomaga im w osiągnięciu jasności umysłu. Szczególnie ciekawym niebieskim kamieniem jest turkus, który urzeka swoim urokiem.
http://allkon.net/kolczyki-z-roza-2-p-300.html
http://allkon.net/km-1-p-31.html
Odpowiedz
#3
Sorry ale kto to pisał ??? "wraz z nalotem uszkodzeniu może ulec również warstwa srebra." Profesjonalne czyszczenie polega na polerowaniu powierzchni, czyli jej uszkodzeniu.
Można później nałożyć nową warstwę galwaniczną. Można oczywiście szczoteczką do zębów i kredą wypolerować wszystkie rysy i rowki powstałe w trakcie użytkowania, ale
odnowienie biżuterii, to usunięcie tych śladów, a nie ich polerowanie. Ja znam jeszcze jeden sposób. Spal dokładnie wołowe kości, a powstały popiół wymieszaj z odrobiną łoju.
Tak powstałą pastą poleruj powierzchnię. Ząbki Ząbki Ten przepis ma chyba 1000 lat Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości