Wszystko o jubilerstwie

Pełna wersja: Tarcze do zegarka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 Pozdrawiam

 
bardzo fajny wzor. Jaki jest rozmiar tej tarczy?
(06-05-2015, 01:48 PM)kfadrat napisał(a): [ -> ]bardek
Bardzo fajna ta tarcza. Zupełnie sie na tym nie znam, ale wszystkie tarcze robią wrażenie. Rozmarzony
(06-05-2015, 02:19 PM)Krzysztekx napisał(a): [ -> ]Bardzo fta" .
Muszę kiedyś w wolnej chwili popróbować, liczę że będę mógł zasypać cie pytaniami. Biggrin
(06-05-2015, 02:53 PM)Krzysztekx napisał(a): [ -> ]Muszę kie
wątpię
Dzisiaj tagdsebi;volk m;
(09-21-2015, 12:10 PM)Leszek napisał(a): [ -> ]Dzisiaj tarcza srebrna 40 mm / 0,7 mm grubości. Druty srebro. Emaliowana 4 kolorami.
Czas wykonania ok 7 godzin dobrej zabawy + 4 budwaiserki Biggrin . Jak ja to lubię Biggrin Biggrin Biggrin
To jest koń latający. Piszę na wszelki wypadek gdyby ktoś pomylił z kurczakiem Biggrin Biggrin

Jak  interesuje kogoś jak powstała to zapraszam do działu emalierstwa.

Oczywiście proszę o super oceny i w kontekście ostatnich wydarzeń nadmieniam że  : "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" Biggrin

Tu zdjęcia ( przepraszam za słabą jakość ale ma 12 letni aparat colpix )

Ruszamy :
Mojej malzowince sie podoba bardzo ...bo konik Ząbki  ( no dobra mi tez  Biggrin Biggrin ale nie dlatego ,ze kon ) ... uprzejmie donosze  ,ze na zdjeciach widac wszystko ...wiec sie nie "uzalac" , ja robie zdjecia 13 letnia mavica i sobie chwale ( czasami iPad-lina tez robie zdjecia ).
Leszku, czemu ten pegaz nie jest bialy tylko taki poplamiony troche? Od czego te przebarwienia? Gdzie Ci kolory sie wymiaszaly czy cos?
Tarcze do zegarków chyba maja jakies standardowe wymiary, nie? Moze poszukaj albo zrób/zamów sobie jakis wykrojnik co? Najlepiej jeszcze zeby rant wywijał. Bedzie równo, czysto, schludnie i o wiele mniej sie przy tym narobisz. Fakt wydatek odczujesz ale pozniej bedziesz sie zastanawial - czemu wczesniej tego nie kupiles Język
Uwaga uwaga! Teraz bedzie krytyka! Ząbki
Jakos mało sie tu dzieje. Poprzednie byly takie "WOW" wiesz, kolorowe, cos sie dzialo. a tutaj tak troche pusto i nudno. Fakt pegaz ładnie podrutowany. Ale jakos tak wiesz. duze powierzchnie w jednym kolorze. Rozumiesz co mam na mysli?
No teraz prosze otrzeć łzy, wymarkac gile z nosa i głowa do góry - następnym razem bedzie cud Ząbki
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15