06-05-2015, 12:00 PM
06-05-2015, 01:48 PM
bardzo fajny wzor. Jaki jest rozmiar tej tarczy?
06-05-2015, 02:19 PM
Bardzo fajna ta tarcza. Zupełnie sie na tym nie znam, ale wszystkie tarcze robią wrażenie. 

06-05-2015, 02:53 PM
Muszę kiedyś w wolnej chwili popróbować, liczę że będę mógł zasypać cie pytaniami. 

09-21-2015, 12:10 PM
Dzisiaj tagdsebi;volk m;
09-21-2015, 12:18 PM
(09-21-2015, 12:10 PM)Leszek napisał(a): [ -> ]Dzisiaj tarcza srebrna 40 mm / 0,7 mm grubości. Druty srebro. Emaliowana 4 kolorami.Mojej malzowince sie podoba bardzo ...bo konik
Czas wykonania ok 7 godzin dobrej zabawy + 4 budwaiserki. Jak ja to lubię
![]()
![]()
![]()
To jest koń latający. Piszę na wszelki wypadek gdyby ktoś pomylił z kurczakiem![]()
![]()
Jak interesuje kogoś jak powstała to zapraszam do działu emalierstwa.
Oczywiście proszę o super oceny i w kontekście ostatnich wydarzeń nadmieniam że : "prawdziwa cnota krytyk się nie boi"
Tu zdjęcia ( przepraszam za słabą jakość ale ma 12 letni aparat colpix )
Ruszamy :
( no dobra mi tez
ale nie dlatego ,ze kon ) ... uprzejmie donosze ,ze na zdjeciach widac wszystko ...wiec sie nie "uzalac" , ja robie zdjecia 13 letnia mavica i sobie chwale ( czasami iPad-lina tez robie zdjecia ).09-21-2015, 12:20 PM
Leszku, czemu ten pegaz nie jest bialy tylko taki poplamiony troche? Od czego te przebarwienia? Gdzie Ci kolory sie wymiaszaly czy cos?
Tarcze do zegarków chyba maja jakies standardowe wymiary, nie? Moze poszukaj albo zrób/zamów sobie jakis wykrojnik co? Najlepiej jeszcze zeby rant wywijał. Bedzie równo, czysto, schludnie i o wiele mniej sie przy tym narobisz. Fakt wydatek odczujesz ale pozniej bedziesz sie zastanawial - czemu wczesniej tego nie kupiles
Uwaga uwaga! Teraz bedzie krytyka!
Jakos mało sie tu dzieje. Poprzednie byly takie "WOW" wiesz, kolorowe, cos sie dzialo. a tutaj tak troche pusto i nudno. Fakt pegaz ładnie podrutowany. Ale jakos tak wiesz. duze powierzchnie w jednym kolorze. Rozumiesz co mam na mysli?
No teraz prosze otrzeć łzy, wymarkac gile z nosa i głowa do góry - następnym razem bedzie cud
Tarcze do zegarków chyba maja jakies standardowe wymiary, nie? Moze poszukaj albo zrób/zamów sobie jakis wykrojnik co? Najlepiej jeszcze zeby rant wywijał. Bedzie równo, czysto, schludnie i o wiele mniej sie przy tym narobisz. Fakt wydatek odczujesz ale pozniej bedziesz sie zastanawial - czemu wczesniej tego nie kupiles

Uwaga uwaga! Teraz bedzie krytyka!

Jakos mało sie tu dzieje. Poprzednie byly takie "WOW" wiesz, kolorowe, cos sie dzialo. a tutaj tak troche pusto i nudno. Fakt pegaz ładnie podrutowany. Ale jakos tak wiesz. duze powierzchnie w jednym kolorze. Rozumiesz co mam na mysli?
No teraz prosze otrzeć łzy, wymarkac gile z nosa i głowa do góry - następnym razem bedzie cud
