znacie jakieś fora zegarmistrzowskie?
fourm nie, ale tutaj jest duzo ludzi tym się zajmujacyhc moze poprosić aministratora o taką zakładke
To się chłopak ucieszy, jak po dziesięciu latach od zapytania, Admin mu zakładkę zrobi.
Z pewnością siedzi te dziesięć lat na forum i z niecierpliwości obgryza paznokcie.

Refleks Angielskiego szachisty korespondencyjnego.
Super, wielkie dzięki za polecenia

Super, chętnie odwiedzę te fora o ile działają

no wątek rzeczywiście się rozwija w szybkim tempie :-)