Wszystko o jubilerstwie

Pełna wersja: Przywileje dla studenta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na jakie przywileje - głównie socjalne, może liczyć osoba która wybiera sie na studia? Czy są jeszcze jakieś zniżki kolejowe czy autobusowe? Co jeszcze?
Tansze chlanie w pubach dla studentow.
Przywilej zbiórki kasy na juwenaliach żeby potem wszystko przechlać.
Przywileje Uśmiech to nie te czasy.

Astar6

Zniżki na komunikację miejską, pkp, bez pks, ubezpieczenie zdrowotne, wszystko tylko do 26 roku życia do magisterskich i 28 do doktoranckich.
Tańsza komunikacja to chyba niezależnie od wieku przysługuje (za okazaniem legitymacji studenckiej rzecz jasna)? No a jesli idzie o studia doktoranckie to chyba do 35 roku życia? W każdym razie warto to sobie wcześniej sprawdzić, żeby przez nieświadomość nie tracić tego co nam przysługuje. Ja osobiście też się zastanawiam nad studiami (na WSB), są to studia ii stopnia i mam zamiar jednak korzystać z przywilejów. Z tego co wiem to są np. zniżkowe wejścia na zajęcia sportowe (po okazaniu legitymacji), a przeciez kazdy student takową otrzymuje. Mam andzieję, że nikt mnie o wiek nie będzie pytal, bo 26 lat to ja już dawno skończyłem.

Astar6

Nope, tańsza komunikacja PKP do 26 roku do daty urodzin. Np komunikacja miejska w trójmieście do końca roku, w którym ukończyło się 26 rok życia.