05-02-2017, 07:30 AM
05-04-2017, 07:13 AM
U mnie za drugim.
Za pierwszym wyjechałem z placu, ale podobno nie zatrzymałem się przed jakimś przejściem, a to kardynalny błąd.
Same przygotowania i testy poszły bez większych trudności. Od zapisania się na prawko do otrzymania minęło jakieś 2 miesiące.
Od siebie mogę też polecić szkołę nauki jazdy w Bydgoszczy https://prawojazdy.bydgoszcz.pl W sprawie kursu na prawo jazdy A i B
Za pierwszym wyjechałem z placu, ale podobno nie zatrzymałem się przed jakimś przejściem, a to kardynalny błąd.
Same przygotowania i testy poszły bez większych trudności. Od zapisania się na prawko do otrzymania minęło jakieś 2 miesiące.
Od siebie mogę też polecić szkołę nauki jazdy w Bydgoszczy https://prawojazdy.bydgoszcz.pl W sprawie kursu na prawo jazdy A i B
xMorsx19
06-09-2017, 10:53 AM
Ja zdałem teorie za pierwszym i praktyke też, nic trudnego nie było oprócz glupich pytań na teorii
