Wszystko o jubilerstwie

Pełna wersja: Nowy serwer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kolor trochę zmieniłem, na ciemniejszy i bardziej stonowany.
Ten kwadrat to jest wyzwanie - spróbuję jeszcze - to trochę pochowane jest.
Skrzynka odbiorcza - na chwilę obecną nie umiem tego zrobić.
Poszukam innego stylu by można było mieć wybór.
Może coś się uda znaleść.
Dobrze jest,ciemny i tajemniczy do tego tekst nie razi i czyta się bez wysiłku przy okazji jest "green" bo ciemne kolory zużywają mniej energii elektrycznej ,więc tylko szkoda że nie ma 'nas' "w milionach" Puść oczko
Stron: 1 2